To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon dla starszej osoby

Cj111 - Pon Maj 10, 2010 16:47
Temat postu: Telefon dla starszej osoby
Witam
Mam do Was chyba dość nietypowe pytanie - jaki telefon polecacie dla starszej osoby?
Nie musi mieć żadnych bajerów, poza dużym wyświetlaczem, dużymi klawiszami, prostotą obsługi.
Cena - powiedzmy 300 zł, ale jak coś droższego i ciekawszego znacie, to podzielcie się wiedzą :)
Pozdrawiam

darkgee - Pon Maj 10, 2010 16:53

Co rozumiesz przez "starszą osobę"? Bo dla osób w zaawansowanym wieku bardzo fajnym rozwiązaniem jest myPhone 1050 simply. Za nowego dasz niecałe 200zł.
Cj111 - Pon Maj 10, 2010 17:47

Chodzi o osobę w wieku ponad 70 lat. Priorytetem jest więc wyświetlacz, klawisze i prostota obsługi.

Ten myPhone spełnia w zasadzie kryteria, ale mi chodziłoby o coś jednak trochę bardziej zaawansowanego - z normalną tapetą, etc. i hmm... ładniejszego ;)

darkgee - Pon Maj 10, 2010 18:02

To mogę zaproponować Nokię 1208, Samsunga C3060 albo jeszcze Nokię 2690. W sumie to dużo jest takich telefonów, które mogłyby spełniać funkcję, jako telefony dla osób starszych. Zależy czego oczekujesz od telefonu. Najlepiej wejdź na Ceneo.pl, tam daj "Telefony i Akcesoria", "Telefony komórkowe" i po lewej stronie w polu "Cena" daj "300".
ziomiwan - Pon Maj 10, 2010 19:48

Chyba ten Samsung C3050 byłby idealnym rozwiązaniem dla starszej osoby, ma duże przyciski, czytelny wyświetlacz, bardzo prosty w obsłudze itd.
ardsdz - Wto Maj 11, 2010 15:30

Samsung C3050. No, a ja od siebie dorzucę Emporię. To jest telefon! :wink: Przyciski jak dojrzałe kasztany, wyświetlacz jak w kalkulatorze i bateria tydzień trzyma. A głośny!!!
kopczyk80 - Wto Lip 20, 2010 14:55

dla starszej osoby proponowałbym Nokie 3310 bo prosta w obsłudze, bez zbednych bajerów i ma dobra baterie.
ziomiwan - Wto Lip 20, 2010 21:19

Może tak bez odkopywania starych tematów?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group