To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Pomocy mam problem z samsungiem m8800

Bart_k - Pią Maj 07, 2010 19:48
Temat postu: Pomocy mam problem z samsungiem m8800
dostalem roczny tel z anglii od brata, uzytkowal go w sieci orange. Gdy wkladam swoja polska karte orange to najpierw pyta o pin, po wpisaniu pinu jest nastepne zapytanie o SIM password?? co to moze byc?? wpisywalem pin, puk, mpuk i nic nie dziala:/ pokazalo mi sie natomiast ze zostaly jeszcze 2 pruby, ludzie pomozcie taki kozacki tel a nie moge uzywac:/
darkgee - Pią Maj 07, 2010 20:49

Ciężka sprawa. Raczej będziesz musiał udać się z tym do komisu. A poza tym nie wiem czy masz w ogóle wgrana obsługę polskich siecie.
Bart_k - Pią Maj 07, 2010 22:00
Temat postu: odp
a zmiana softa pomoze jak myslicie:/
ziomiwan - Pią Maj 07, 2010 22:14

Próbuj, ale nie pomoże raczej. Przejdź się do komisu GSM i spytaj co to i jaki koszt naprawy.
ardsdz - Sob Maj 08, 2010 12:08

Zmiana softu NA PEWNO nic Ci nie da. To nie zależy od tego! Tylko w komisie mogą Ci wgrać obsługę regionalnych sieci. No, chyba że masz spore umiejętności i odpowiednie programy, to sobie sam w domu dasz radę :wink:
Bart_k - Pon Maj 10, 2010 11:59

hehehe tyle madrych glów a to poprostu simlocka trzeba bylo sciagnac:PP

dziekuje za checi

ziomiwan - Pon Maj 10, 2010 12:17

Jak pisze się nie zrozumiale to co w tym dziwnego??
ardsdz - Pon Maj 10, 2010 14:39

Połapali bymy się :wink: Tylko po jakimś czasie. Nikt tu nie widzi Twojego telefonu, szefie :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group