To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Życiowy wybór!!!

ziomiwan - Czw Cze 10, 2010 22:24

darkgee- a co ma do tego iPhone? ;) W niczym nie jest lepszy, no oczywiście prócz ceny która będzie kolosalna, bo jakieś 3tysiące złotych, a to co nam oferuje nie zasługuje na taką cenę. To wszystko znajdziemy już w Samsungu Wave który jest najlepszym telefonem na rynku.

Jeśli tylko możesz go kupić to bierz, na pewno się nie zawiedziesz.

ardsdz - Pią Cze 11, 2010 12:55

E tam, krocie! Trzy tysiące raptem :wink:
darkgee - Pią Cze 11, 2010 17:43

ziomiwan, to był żarcik. Oczywiście, że Wave jest na najlepszy na rynku. W każdym razie do premiery Samsunga Galaxy S w lipcu.
ardsdz - Pią Cze 11, 2010 20:26

HTC szykuje coś nowego. Jeszcze nazwy nie podano, ale w oparciu o WM 7. Może być ciekawie, tylko te komórki zaczynają bardziej komputery przypominać...
darkgee - Pią Cze 11, 2010 21:07

Heh, pamiętam jak mówili to samo o N95. Pewnie za 2 lata dalej będą mówić, że telefony coraz bardziej przypominają komputery (chociaż oczywiście rozwój technologiczny cały czas idzie do przodu i kiedyś w końcu telefony będą musiały spotkać się możliwościami z komputerami).
ziomiwan - Pią Cze 11, 2010 21:28

Oooj o N95 nigdy bym tego nie powiedział, ale te HTC oraz Samsungi coraz bardziej robią się na komputery... Przesadzają z rozmiarami wyświetlaczy przede wszystkim... Telefon to telefon, powinien być poręczny, a takie wielgachne jak HD2 czy Galaxy S to lekkie przegięcie według mnie, ale cóż dla gadżeciarzy jest ok ;) .
Lukes818 - Pią Cze 11, 2010 22:31

A więc zamówiłem Wave i czekam na dostawę.
A co do tych telefonów przypominających komputery to racja. Pamiętam jak NOKIA 3310 była szałem kiedyś, a teraz to kosmiczne niektóre telefony są ;D

ardsdz - Sob Cze 12, 2010 13:42

A co do tych wyświetlaczy, to są one dobrym chwytem marketingowym. Przede wszystkim :wink:
ziomiwan - Sob Cze 12, 2010 21:39

Tylko, że poza tym chwytem marketingowym do niczego na co dzień się nie nadają... Idąc ulicą mało wygodnie trzyma się 4" a co dopiero jeszcze większe...
Większy wyświetlacz niż 3,5" to głupota jak dla mnie.

Wave właśnie ma idealną wielkość wyświetlacza, ani za mały, ani za duży, akurat do kieszeni ładnie wejdzie i nie będzie przeszkadzać.

Lukes818 - Sob Cze 12, 2010 22:46

Mam nadzieję, ze tak będzie.
ardsdz - Nie Cze 13, 2010 11:00

Ja widziałem faceta na przystanku, który telefonu nie mógł z kieszeni wyciągnąć, kiedy mu zaczął dzwonić. Jakież było moje zdziwienie, jednak kiedy wyciągnął Omnię HD, to zrozumiałem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group