To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Życiowy wybór!!!

ardsdz - Czw Maj 20, 2010 14:55

Wyszedł już Asphalt 5??? :shock: Kurde, ciekawe, czy na WM jest?
darkgee - Czw Maj 20, 2010 16:49

Wyszedł już jakiś czas temu. Z resztą Asphalt 5 jest już na WM, iPhone'a, Androida, Bada OS i Symbiana^3. Ale prawdę powiedziawszy, to nic specjalnego.
ardsdz - Pią Maj 21, 2010 17:44

I tak sprawdzę...
ziomiwan - Pią Maj 21, 2010 21:33

Czy takie nic ciekawego? Hmmm jak dla mnie jest to bardzo ciekawe, bo dziwi mnie to jak gierki wyglądać zaczynają na telefonach komórkowych... Przypominają mi się aż czasy kiedy to na komputerze pomarzyć można było o takiej grafice w grach.
Podoba mi się sterowanie jak w iPhone za pomocą akcelerometru.

Oooj zdaje mi się, że wyjdzie bardzo dużo ciekawych gier i aplikacji na BADA OS. W końcu zainwestował Samsung w tę platformę kupę kasy, a teraz będzie się starał wspomagać rozwój aplikacji i gier jak tylko potrafi.

darkgee - Pią Maj 21, 2010 21:39

No ja bardzo liczę na Badę w sprawie mobilnego grania. iPod jest fajny do gier, ale nie chce mi się nosić dwóch urządzeń naraz. A iPhone za drogi.
ardsdz - Sob Maj 22, 2010 11:33

Ale ten BADA mi zniszczy rynek WM :wink: i nie będę miał w co grać :razz: Nie, a tak na serio, to jak Microsoft się zacznie ścigać z BADĄ, to będzie ciekawe. Wyjdzie cała masa aplikacji, a i amatorscy konwerterzy się będą mieli czym zająć.
Lukes818 - Pon Cze 07, 2010 12:48

Witam, w ciągu najbliższych 2 miesięcy muszę przedłożyć umowę w Orange dla firm i wybrać jakiś telefon.
Telefon powinien posiadać:
- wygodna klawiaturę QWERTY ponieważ bardzo dużo piszę sms'ów,
- dobry odtwarzacz muzyki,
- szybki dostęp do internetu,
- rozbudowany kalendarz,
- duży i przejrzysty wyświetlacz.

Telefony jakie mi zaproponowano to:
- iPhone 3GS, niestety cena jest dość spora
- HTC HD 2 jak u poprzednika wysoka cena
- Nokia e72
- Nokia N97 mini - słyszałem, że podobno ten telefon ma bardzo słaba baterię i jest ogólnie wadliwy
- Blackberry Bold 9700
- LG BL 40 lub GD 880

Najbardziej skłaniam się w stronę tej e72, ale jakoś marka noki do mnie nie przemawia.
Z góry dzięki za pomoc.

ardsdz - Pon Cze 07, 2010 14:20

BB będzie dobrym rozwiązaniem. Spełnia Twoje wymagania i jest bezawaryjny.

Od siebie mogę jeszcze polecić takie telefony jak:
HTC Touch PRO i PRO 2
ERA G1(HTC G1)

ziomiwan - Pon Cze 07, 2010 22:33

BlackBerry będzie najlepszym rozwiązaniem. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, jest bezawaryjny, a do tego biznesowy i naprawdę super.
Lukes818 - Śro Cze 09, 2010 17:47

HTC Touch Pro był moim priorytetowym, ale wycofano go ze sprzedaży nim mogłem przedłużyć umowę. I właśnie ten telefon spełniał wszystkie moje wymagania. Do BB jakoś nie jestem przekonany gdyż nie znam tej marki.
Czy może lepiej poczekać aż HD2 stanieje i go wziąć? Chociaż nie wiadomo jak długo to będzie trwało.

A jeszcze chciałbym dodać,że najlepiej gdyby telefon posiadał opcję podobna do czata jak m.in.: w iPhonie.

ardsdz - Czw Cze 10, 2010 13:21

E tam! Jeśli chcesz to czekaj na HD2, ale ja brałbym BB.
ziomiwan - Czw Cze 10, 2010 16:00

I co chciałbyś nosić takie wielkie coś ze sobą jak HD2??
Uwierz, że do codziennego użytku to to się nie nadaje...

BB jest bardzo dobrą firmą i najbardziej popularną w USA, ale telefony naprawdę świetne mają.

Lukes818 - Czw Cze 10, 2010 16:43

Dziki za poradę. W sumie to jak pomyślę o wymiarach HTC to trochę przerażają.
Aczkolwiek wziąłem pod uwagę inny model, który dopiero dzisiaj wszedł do oferty ORANGE dla firm, a mianowicie na Samsunga Wave. Jeżeli jest taki jak o nim piszą to chyba najlepszy telefon jaki mają w ofercie. A poza tym to we wcześniejszych wpisach bardzo ga zachwalaliście, więc chyba warto go kupić?;>

darkgee - Czw Cze 10, 2010 16:57

No oczywiście, że warto. Jest do najlepszy telefon na rynku (w każdym razie do czasu premiery iPhone'a 4 :wink: ).
Lukes818 - Czw Cze 10, 2010 17:05

Jak na razie to tak. A iPhon 4 będzie kosztował krocie ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group