To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Życiowy wybór!!!

zyziolek - Sob Maj 08, 2010 18:51

Co uważacie o tej tajemniczej aukcji jednakże strasznie atrakcyjnej. Myślicie, że Iphone 3Gs 32gb nowiutki za 1400zł to jest z tą aukcją wszystko ok??? Jeszcze gość nie ma żadnych komentarzy.
http://www.allegro.pl/ite...aktura_vat.html

darkgee - Sob Maj 08, 2010 19:45

Jakoś nie chce mi się wierzyć w tą aukcję. Za tanio. Nie opłacałoby się gościowi nawet jakby z Ameryki sprawdzał.
zyziolek - Sob Maj 08, 2010 20:19

Już sprzedał od godz. 18:00 aż 21 telefonów, coś czuję, że może to być jakiś krętacz, a jak sprzeda te wszystkie telefony to będzie program w Uwadze na TVN
ziomiwan - Sob Maj 08, 2010 22:26

Krętacz. Aukcja usunięta przez pracownika allegro.


Wave ma wejść już jakoś na dniach chyba. Warto wspomnieć, że będzie miał firmowe oprogramowanie Samsunga czyli BADA i właśnie dlatego powstanie sklep z aplikacjami, grami itd.

zyziolek - Sob Maj 08, 2010 23:32

Znacie jakieś strony z aplikacjami na Iphona?
ziomiwan - Nie Maj 09, 2010 12:22

appStore.
I całe google masz do tego.
Nie wiem czemu ludzie pytają o strony z aplikacjami skoro mają do dyspozycji google...

ardsdz - Nie Maj 09, 2010 12:27

Ja na pewno coś polecę, jak znajdę :wink: Dużo tego jest, ale w większości niepotrzebne śmieci.
zyziolek - Nie Maj 09, 2010 13:00

Chodziło mi taką wyjątkową stronkę, w google szukałem i nic nie znalazłem.
Mam jeszcze pytania:
1.Jak Iphone radzi sobie z nagrywaniem filmów?
2.WiFi dobrze działa?
3.Nie ma żadnych problemów z pisaniem smsów i mmsów?

darkgee - Nie Maj 09, 2010 13:54

Stronki, która by zbierała wyłącznie aplikacje na iPhone'a nie ma. Raczej musisz szukać na warezach. A najlepiej, to zrób sobie konto na AppStore.
Co do twoich pytań:
1. Tak raczej średnio. Nie jest to powalająca jakość.
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=_qbWjaW25mQ

2. WiFi jest bardzo dobre. Nie rozłącza się i zbiera dużo sygnałów.
3. SMSy pisze się bardzo wygodnie, szczególnie na poziomej klawiaturze.

ziomiwan - Nie Maj 09, 2010 15:46

No fotografia i video nie jest mocną stroną iPhona i to trzeba sobie powiedzieć wprost.

Jeśli chcesz znakomite video, zdjęcia i wiele innych świetnych dodatków to poczekaj jeszcze bo na przełomie maja i czerwca wchodzi do Play Samsung Wave. Na nim możesz nagrywać video w jakości HD.

zyziolek - Nie Maj 09, 2010 17:30

No mi tam wystarczy taka jakość, bo jak będzie nagrywać tak jak na tym filmiku to będzie dobrze :wink:
Jest taka fajna stronka z aplikacjami, polecił mi jakiś użytkownik:
www.xxxxxx.xx
Jakie są wady według was Iphona?

darkgee - Nie Maj 09, 2010 21:49

zyziolek, nie popieramy piractwa! Jak nie chcesz dostać banana, to lepiej usuń to szybko.
zyziolek - Nie Maj 09, 2010 21:56

Przepraszam, dostałem info od gościa, że to jest stronka z aplikacjami i myślałem, że jest z nią wszystko ok .
ardsdz - Pon Maj 10, 2010 14:43

Nie, nie jest. My Ci tylko możemy podać darmowe aplikacje, albo napisać nazwę aplikacji. Resztę musisz zrobić SAM. Jak coś znajdziemy, to Ci na pewno napiszemy.
blondi - Śro Maj 19, 2010 23:18
Temat postu: Bada OS
Samsung posiada ekran SuperAmoled z większą rozdzielczością mocniejszym procesorem i większą pamięcią RAM , gry wyglądają bajecznie .Ma on oferować rozbudowane środowisko aplikacji i gier (już teraz dostępne są świetne tytuły, jak Homerun Baseball 3D czy Asphalt 5)...Nic dodac nic ująć .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group