To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Życiowy wybór!!!

ardsdz - Wto Maj 04, 2010 16:03

Safari mieli nawet udostępnić na inne modele, ale potem się wycofali. Dobre jest.

Szklany? To jest odmiana szkła, ale pod spodem kryje się normalna płytka ekranowa. Nie marudź! IPhon ma, jak na razie, najlepszy wyświetlacz dotykowy spośród wszystkich telefonów :wink:

A ja czytałem, że da się złamać...

darkgee - Wto Maj 04, 2010 17:51

No da się :mrgreen: Ja mam w swoim iPodzie takie pęknięcie od środka górnej krawędzi do 1/4 prawej krawędzi, ale ekran dalej działa. :mrgreen:
zyziolek - Wto Maj 04, 2010 21:00

O co chodzi z tym flashem? Niektóre telefony go mają ,a niektóre nie? Do czego on służy?
ziomiwan - Wto Maj 04, 2010 21:56

To taki język programowania, są w nim robione strony internetowe niektóre itd. Przydatne, ale i bez tego da się żyć.
darkgee - Śro Maj 05, 2010 09:37

W sumie Flash można mieć we wszystkich telefonach z jakimś systemem operacyjnym, oprócz iPhone'a.
ardsdz - Śro Maj 05, 2010 15:25

Ale IPhon i tak sobie radzi. Ma kilka innych, przydatnych rzeczy. Jak można narzekać na to cudeńko!? Toż to tylko aparat przedwieczny problemem jego jest!
darkgee - Śro Maj 05, 2010 17:44

Wczoraj znalazłem taką ciekawą aplikację o nazwie multifl0w. I dzięki niej zniknął problem braku multitaskingu :wink:
ardsdz - Czw Maj 06, 2010 14:49

Trzeba było pisać, to bym Ci o niej powiedział :razz:

IPhon da radę, nie ma co się o niego bać :wink: Ma tyle pomocników, że ze wszystkim sobie poradzi, masa aplikacji, świetne gadżety. Polecam ten telefonik!

darkgee - Czw Maj 06, 2010 15:52

ardsdz, a znasz jakieś ciekawe aplikacje usprawniające iPhone'a? Jakbyś miał jakieś dobre, to weź nazwy na PW wyślij.
ardsdz - Czw Maj 06, 2010 16:09

Poszukam, choć zwykle znajduję je poszukując czegoś na WM :wink: Tak nawiasem, to czasami kiedy przypadkiem znajdę coś na IPhona, a spodoba mi się, szukam czegoś podobnego na moją Omnię. W większości są to jednak bzdury typu świeczek i przelewającego się piwa :razz: Ale to co zrobił AzharSunny jest po prostu niesamowite! Dzięki temu ekran reaguje o wiele lepiej. A znalazłem to dzięki plikowi na stare Jabłuszko, hehe. Coś mi w pamięci świta, że widziałem także coś, co poprawia interfejs w IPhonie, z pewnością tego poszukam.
zyziolek - Pią Maj 07, 2010 21:50

Wiecie może czy w ciągu maja mają wejść jakieś ciekawe telefony do sieci Orange lub wogóle na rynek?
ziomiwan - Pią Maj 07, 2010 22:15

Samsung Wave ma do Play przystąpić. A Wave jest telefonem lepszym od samego iPhone z tego co się naoglądałem o nim i naczytałem.
darkgee - Sob Maj 08, 2010 09:08

zyziolek, jeżeli jakieś ciekawe telefony wychodzą, to na pewno nie do Orange. Do tej sieci trafiają zwykle jako ostatnie.
A sam Wave zapowiada się bardzo ciekawie. Zobaczymy jak to będzie ze wsparciem ze strony twórców aplikacji.

ardsdz - Sob Maj 08, 2010 12:14

A ja mam zaklepany teścik tego Samsunga w znajomym punkcie :mrgreen: już się doczekać nie mogę! Nawet niech angielski soft dadzą; przeboleję!
zyziolek - Sob Maj 08, 2010 17:37

Kiedy ma wejść na rynek albo do tego playa ten Samsung? Zrobiliście mi apetyt na ten telefon, gdzieś czytałem, że będzie pod niego zrobiona strona internetowa z aplikacjami, więc będzie bardzo ciekawie. Jeszcze poczekam z zakupem telefonu do końca maja, mam ochotę wybrać naprawdę dobry sprzęt i miał być to Iphone i pewno będzie, ale na tego Wave jeszcze poczekam, zobaczymy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group