To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - HTC HD 2 Czy Samsung omnia HD !

Matisz - Pon Kwi 26, 2010 21:33
Temat postu: HTC HD 2 Czy Samsung omnia HD !
Witam, Mam otóż problem :( Mam zamiar wydać około 1600zł na telefon ;P.
I zastanawiam się o by było warto kupić :) .
Zastanawiam się nad wyborem HTC HD 2 i Samsung omnia HD?
Który telefon bardziej byście polecili?

Telefon przeważnie do wszystkiego :P :
Dzwonienie
smsy
mmsy
wifi
gps
multimedia
muzyka
gry
itp...:P


Liczę na waszą podpowiedz

ardsdz - Wto Kwi 27, 2010 14:13

Nic lepszego niż Omnia HD nie znajdziesz, szefie! HD2, żadna Omnia! Ma świetny procesor, RAM, szybkość działania jest niesamowita(7 aplikacji jednocześnie i nic się nie tnie, a wskaźnik pokazywał przeciążenie raptem 74%, co w mojej Omnii oznaczało 3sekundowe zwiechy!), dobry aparat(dobry! nie żadne pseudoosiem megapikseli!), niesamowity wyświetlacz(wielkość przytłacza i powala). Ten telefon to marzenie, gdyby jeszcze wyświetlacz był w technologii pojemnościowej, IPhone mógłby się schować. Chcesz czegoś więcej?
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 17:51

ardsdz- chyba pisząc o zawieszaniu to nie masz na myśli Omni HD która która potrafi obsłużyć naraz 62aplikacje? ;) .
Jeśli chodzi o wielozadaniowość to Omnia HD niema sobie równych.

ardsdz - Śro Kwi 28, 2010 13:39

Jestem zaj****. :wink: Chodziło mi o Omnię HD, a potem zmieniłem na HD2 :mrgreen: Ale dobrze, że to wyczułeś :wink:
harnas - Pią Kwi 30, 2010 18:27

Ja bym brał HTC HD2.
ardsdz - Sob Maj 01, 2010 12:40

Zależy do czego, bo to telefony o odmiennych specyfikacjach, ale oba mają niesamowite możliwości. Tylko wybór pomiędzy WM, a Symbianem. No, zależy, co kot preferuje, albo do czego będzie telefonu używać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group