To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play - zdziercy

zizu09 - Sob Kwi 24, 2010 19:41
Temat postu: Play - zdziercy
Witam! Jedno jest pewne zmieniam sieć po tej umowie która się za rok skończy. To jest przegięcie. Kupiłem sobie w lipcu 2008 telefon w play w mixie. Wszystko było tanie, były pakiety minut, sms, były darmowe sms z okazji 1 urodzin play (chyba)... A teraz mam cholernie drogo, w miarę doładowań obniżają mi się koszty, ale tylko do Play'a, nie mam żadnego pakietu dostępnego z wyjątkiem pakietu na Internet w jakże porywającej cenie 5MB za 5zł. KPINA. A to wszystko zaczęło się już pół roku po podpisaniu umowy... W umowie nikt mnie oczywiście nie zapewniał, że będe miał przeróżne pakiety do dyspozycji, ale to jest po prostu parodia..
Pojechali ze mną po bandzie jestem na tę sieć totalnie wk..ony.

Czy też macie takie doświadczenia?

haloxavi - Czw Kwi 29, 2010 12:53

hmmm... ale podpisując umowę z Play przeczytałaś umowę? Podejrzewam, że nie i tym samym nie wiedziałaś nawet na co się zgodziłaś. Nauczka na przyszłość - umowa mixa to nie zabawa!
ziomiwan - Czw Kwi 29, 2010 20:09

Pakiety często się tam zmieniają. Ale musisz sprawdzać ich stronę.

I dlaczego oczerniasz firmę skoro to wszystkie jest wynikiem Twojego lenistwa?

harnas - Pią Kwi 30, 2010 17:50

ziomiwan, sam nie mam mix'a, ale to przecież telefon z umową. Pakiety mogą się zmieniać w ofertach dla nowych uzytkowników, jednak oferta dla starszych klientów pozostaje bez zmian. Na tym polegają właśnie mix'y, abonamenty i nawet TTFon. Ostatnio weszła taryfa Nowy TTFon, ale uzytkownicy taryfy Happy nie mogą z niej korzystać.
ziomiwan - Pią Kwi 30, 2010 22:47

harnas- tu się mylisz. Umowa zawiera wszystkie dane na ten temat i o ile się nie mylę zastrzegają sobie prawo do zmian pakietów.
zizu09 - Sob Maj 01, 2010 01:03

hm, no właśnie ja rozumiem że mają do tego takie prawo... ale to kpina. W innych sieciach regulamin oferty wygląda podobnie i jakoś nic nie odejmują - pakiety dla nowych niewiele odbiegają od tych dla nowszych. (pakiety na internet po nawet 100mb, a tu ledwie 5.. i to koniec pakietów..)
można powiedzieć, że mnie udupili byle do końca umowy.. :wink:

ziomiwan - Sob Maj 01, 2010 11:22

zizu09 jakie 5MB?? Radzę sprawdzić dokładnie ofertę... Co do internetu to mają bardzo szeroki wybór i najlepszy w Polsce. Po przeglądaj wszystkie pakiety Play lepiej, bo widzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
Chyba, że masz mix10 to jedynie te 5MB.

zizu09 - Sob Maj 01, 2010 14:51

Nie. Ale ja brałem mixa '30' jak napisałem w 07.2008 roku.. Wchodzę w telefonie w promocje -> pakiety i oprócz pakietu 5mb za internet nie ma żadnego innego. :neutral:

Np. na stronie play w mixie w promocjach i pakietach jest coś takiego:
http://www.playmobile.pl/...tura/index.html

200sms do wszystkich, jest podany kod jaki trzeba wklepać no i oczywiście:
"Niestety usługa jest dla Ciebie niedostępna."

W ogóle żadna z tych ich promocji tam podanych mi nie działa.. a ja mam play mix!!..

ziomiwan - Sob Maj 01, 2010 21:49

Więc zgłoś się do salonu Play, widocznie wdarł się jakiś błąd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group