To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - płatny odbiór smsow

marcinwsx - Śro Kwi 21, 2010 17:56
Temat postu: płatny odbiór smsow
witam

mam telefon nokie 5130 w mix plusie od jakiegos czasu dostaje płatne smsy coś ponad 2zł. bez nadawcy nie mam pojecia co z tym zrobic ktos może miał podobny problem? jedyne co mi przychodzi na mysl to to, ze kiedys jak wysyłałem smsy z bramki internetowej do play podawalem oprócz odbiorcy swój numer. Czy operator sieci w ogóle cos tu pomoze?

ziomiwan - Śro Kwi 21, 2010 18:51

Płatne w jakim sensie? Ty płacisz za te smsy, czy są to jakieś konkursy, albo "Wyślij sms, a dostaniesz dzwonek" ??
marcinwsx - Śro Kwi 21, 2010 19:59

smsy do mnie przychodzą i same pieniądze z konta lecą ze tak powiem pare razy na tydzien tak sie dzieje
ziomiwan - Śro Kwi 21, 2010 20:50

To leć do operatora i wyjaśnij sprawę.
Ewentualnie zadzwoń do BOK swojej sieci.

harnas - Pią Kwi 23, 2010 17:31

może po prostu to opłata za np. transfer danych, która nie ma nic wspólnego z wysyłaniem i odbieraniem smsów? Jeśli masz możliwość sprawdzenia online swoich połączeń i usług- wejdź.
ziomiwan - Pią Kwi 23, 2010 22:38

Jeśli są to mmsy to jak najbardziej, wtedy wystarczy wybrać w ustawieniach telefonu pobieranie po potwierdzeniu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group