To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Uwaga NETIA Pakiet - Bardzo duże oplaty za "darmowe&quo

anna321 - Wto Kwi 20, 2010 21:20
Temat postu: Uwaga NETIA Pakiet - Bardzo duże oplaty za "darmowe&quo
Zostałam namówiona przez konsulatntów NETI do skorzytstania z
z Pakietu Super Liga Premium z darmowymi rozmowami telefonicznymi po 18.00 i weekendami.
Oczywiście rozmawiałam... Teraz mam ogromny rachunek do zapłacenia,
bo NETIA twierdzi, że nie odnotowała informacji o telefonie i nie chce uznać błędu.
Uważajcie, żeby Was NETIA też tak nie OSZUKAŁA.

ziomiwan - Wto Kwi 20, 2010 22:12

A skąd pewność, że byli to konsultanci Netii??
Dlaczego dzwoniłaś przed otrzymaniem rachunku z wyszczególnieniem danej promocji???
Trochę rozwagi. I trochę pomyślunku przed wydaniem takich osądów, bo możesz być podana do sądu przez Netię za coś takiego.

anna321 - Śro Kwi 21, 2010 00:57

To byli konsultanci Netii, bo kilkakrotnie sama dzwoniłam na oficjalny telefon firmy, żeby potwierdzić
warunki promocji.
Rachunki mieli mi dostarczyć, ale nie dostarczyli, bo jak twierdzą, wkradł im się błąd do adresu.

Poczytaj w internecie. Podobne problemy zgłaszają też inni klienci tej firmy.

ziomiwan - Śro Kwi 21, 2010 16:31

Nie muszę czytać. Wystarczy trochę znać prawo

Dopóki nie dostałaś oficjalnego potwierdzenia zmiany usługi nie powinnaś korzystać z tej promocji w taki sposób, a później mieć pretensji o swoje błędy.

Rachunek/umowa jest właśnie takim oficjalnym potwierdzeniem i określa on od kiedy usługa jest ważna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group