To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia X3 - co myślicie?

FrankCadillac - Wto Kwi 20, 2010 17:37
Temat postu: Nokia X3 - co myślicie?
Witam. Co myslicie o nokii x3? Co raz bardziej interesuje mnie wzięcie z mixa tego telefonu. Bardzo ważne żeby dobrze grał, ale jak z awaryjnością? Slider - nie popsuje się od razu? Chciałbym żeby posłużył mi minimum dwa lata. Polecacie ten aparat?
darkgee - Wto Kwi 20, 2010 19:33

Na pewno ci mogę powiedzieć, że ma bardzo dobry głośnik, bo kumpel bardzo często puszcza muzykę na głośnik. A awaryjny raczej nie powinien być, bo to w końcu Nokia.
ziomiwan - Wto Kwi 20, 2010 22:14

"A awaryjny raczej nie powinien być, bo to w końcu Nokia." powiedz to pracownikom komisów ;) . No i poprzeglądaj fora, a zobaczysz jak to są mało awaryjne.
darkgee - Śro Kwi 21, 2010 08:03

Napisałem to z własnych doświadczeń. Wiem, że inni narzekają na Nokię, ale ja sam nie miałem jeszcze ani razu najmniejszego problemu z żadną Nokią.
ardsdz - Śro Kwi 21, 2010 18:09

Narzekają ludzię, którzy oczekują od telefonu więcej niż ten może dać.
ziomiwan - Śro Kwi 21, 2010 18:52

A za dużo dać ten telefon nie potrafi człowiekowi ;) . Smutna prawda o nokiach...
ardsdz - Śro Kwi 21, 2010 20:00

Ty naprawdę uważasz, że Nokia się opuściła i została w tyle :wink:

Ale niestety muszę Ci rację przyznać... :razz:

FrankCadillac - Śro Kwi 21, 2010 20:20

Wielkie dzięki za odpowiedzi ;) Chyba go wezmę, no bo czy jest coś lepszego (dobrze grającego) w tym przedziale z mixa? Nie za bardzo. Na 90% biorę ;D
ziomiwan - Śro Kwi 21, 2010 20:49

Równie dobrze grającymi telefonami są Samsungi z serii S (nie licząc tych z klapką, bo tych nie sprawdzałem nigdy).
ardsdz - Czw Kwi 22, 2010 13:58

Ale fakt, głośniczek to ta Nokia jednak ma...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group