To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung innov8 i8510 i co potem

Tominnov - Sob Kwi 17, 2010 20:15
Temat postu: Samsung innov8 i8510 i co potem
czesc

mam pewien problem z telefonem samsung innov8 , nie umiem odpalic systemu gps ,wciaz wyskakuje
blad ze nie moze sie polaczyc sam juz niewiem co jest nie tak , internet dziala okej
ale gps nie chce sie zalaczac ,co mam zrobic

mam tez pare pytan co do softu ,kupilem ten fon juz jakies 5 miesiecy temu
nic w nim nie zmienialem
nie dogrywalem nic ani nie usuwalem ,chcialbym sie dowiedziec czy istnieja jakies ciekawe programy ktore
mozna za darmo zainstalowac w telefonie , jak np. system gps , albo cos do robienia lepszych zdjec ,soft
odtwarzania muzyki , wiem ze takie rzeczy istnieja ale niewiem gdzie ich szukac i jak sie nazywaja

prosze o pomoc

ziomiwan - Sob Kwi 17, 2010 21:42

Wystarczy w google wpisać czego szukasz z dopiskiem "Symbian S60", a znajdziesz wszystkie aplikacje do telefonu.

A co do GPSu to możliwe, że masz kiepski program.

Tominnov - Nie Kwi 18, 2010 11:15

okej dzieki za odpowiedz, ale mi chodzilo bardziej aby zrobic tu taki spis programow ktore do czegos sie najadaja w innov i wogole na symbiana .. wiesz tak ze napisac nazwe programu i co robi itp.. jesli ktos sie na tym zna to pewnie dla niego to chwila..

czyli takie najciekawsze programiki ktore warto miec na symbiana, moze ktos ma poinstalowane i sie podzieli swoimi doswiadczeniami :)
pozdrawiam

ardsdz - Nie Kwi 18, 2010 11:27

Szefie, to by trwało ze dwa tygodnie bite! Wejdź na stronę symbiana, są nawet polskie, wystarczy w wyszukiwarce wpisać! Większość programów jest darmowych, a poza tym to na stronach masz dokładne opisy wszystkich programów :wink:
Tominnov - Nie Kwi 18, 2010 13:04

hmmm okej spoko juz wiem wiecej ,obczailem pare programow na stronie symbianos.pl
fakt mnustwo jest tych programow

panowie moze moglibyscie wypisac tu pare programow ktore uzywacie i polecacie na innov8

darkgee - Nie Kwi 18, 2010 13:06

Zależy do czego potrzebne są ci te programy. Ale jak dla mnie minimum w telefonie z Symbianem, to Gadu-Gadu, Opera Mobile, Skyfire i jeszcze jakiś odtwarzacz muzyki, np. TTPod.
Tominnov - Nie Kwi 18, 2010 13:20

do uprzyjemnienia dzialania telefonu

wiadomo np. ze w standarcie innov8 ma niekoniecznie dobrze dzialajacy odtwarzacz muzyki ,chodzi o play liste, mozna sobie z tym poradzic wklepujac zapisane listy odtwarzania ,

ale moze inny program na symbiana zda sie lepiej

dzieki za ten spis programow poczytam i pewnie zaistaluje :)

ciekawi mnie czy jest jakis program do robienia zdjec na samsunga
jakies lepsze gps ,bo mi nie dziala podstawowe

dzieki

darkgee - Nie Kwi 18, 2010 14:09

Najlepszym GPS na Symbiana jest Garmin i TomTom. A jeżeli chcesz lepszy odtwarzacz, to lepszego niż TTPod nie znajdziesz.
A do zdjęć, to nie wiem o co ci chodzi. Samsung ma jeden z najlepszych i najbardziej intuicyjnych firmowych programów do robienia zdjęć.

ziomiwan - Nie Kwi 18, 2010 14:34

Zdjęcia robi przecież bardzo dobrze, świetnie sam dopasowuje ostrość itp itd. Do tego akurat nie można się przyczepić.
A dźwięk w takiej jakości jaka jest jest właśnie spowodowany tym symbianowym odtwarzaczem, ja w i550 używam Power MP3 lub właśnie TTPod-a.
Do nawigacji używam nDrive, który według mnie bardzo ładnie działa.

A co więcej to zależy od Ciebie co Ci potrzebne i w jakiej postaci.
Ja nie używam niczego więcej niż odtwarzacza i nawigacji.

ardsdz - Nie Kwi 18, 2010 19:34

Ja używam Garmnia i szczerze powiem, że nie chcę go zmieniać. Porządny program, jak dla tych telefonów; masa opcji, pakiety, wspomaganie, AGPS, możliwość wielu cennych informacji, całkiem dobra dokładność i "niska" cena.
Tominnov - Wto Kwi 20, 2010 14:54

dzieki bardzo poinstalowalem i dzialaja elegancko

pozdrawiam

ardsdz - Wto Kwi 20, 2010 15:23

Prosimy. Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, wiesz gdzie pytać :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group