To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG GD510? czy może coś z GPS do 500zł.?

Raksa! - Sob Kwi 17, 2010 07:12
Temat postu: LG GD510? czy może coś z GPS do 500zł.?
Witam serdecznie!
Początkowo myślałem o LG GD510 i nadal o nim myślę (czy to dobry wybór w tej cenie i z tego segmentu telefonów)?
Dodatkowo potrzebuje jednak GPS.. stąd pytanie: czy do ok 500zł.kupię telefon z GPS (poruszam się po Polsce, skąd dobra mapa jest wskazana!)?
Telefon nie musi mieć dodatkowych bajerów (chce nim się tylko komunikować i mieć GPS)!
Dziękuję za podpowiedzi!

pr0marek - Sob Kwi 17, 2010 07:43

Samsung Avila GPS
darkgee - Sob Kwi 17, 2010 10:03

Jeżeli zależy ci na dobrym GPS, to dobrze by było wziąć telefon z Symbianem albo najlepiej Windowsem.
Z Symbianem do 500zł znajdziesz Nokie N95 i 5230. N95 jest dobra, ale troche muli, a 5230 jest wykonana trochę z tandetnych materiałów. Ale w obydwu dzwonienie, jak i GPS działają bez zarzutu.
A na WM do 500zł nic mi nie przychodzi na myśl.

ziomiwan - Sob Kwi 17, 2010 19:41

A ja proponowałbym rozejrzeć się za Samsungiem i780 który do nawigacji jest chyba jednym z najlepszych telefonów. A dzwonienie jak najbardziej ok.
No i ma Windowsa.

ardsdz - Nie Kwi 18, 2010 11:36

Dokładnie. Samsung i780 będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o nawigację, gdyż swoim wspomaganiem przegania, niemalże wszystkie inne modele. Fix to dla niego jakieś 6-20s w zależności od zasięgu, a i posiada nienaganne pokazywanie naszego połozenia(w przysłowiowe pole nas nie wyprowadzi :mrgreen: )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group