To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - jaki SE wybrac??

teegan - Czw Kwi 15, 2010 15:31
Temat postu: jaki SE wybrac??
hej wszystkim
potrzebuje porady co do tego jaki telefon wybrać. wiem juz na pewno, że będzie to SE bo mam z nimi dobre doświadczenia. Tel kupie używany i chce żeby kosztował do 300 zł (oczywiscie 330 też dam jeśli będzie dobry ;) ) więc granica cenowa jest ruchoma ;) będę słuchała sporo muzyki więc najlepiej byłoby gdyby był to teledon walkman z długo trzymającą bateria - tydzień wystarczy. Chce też robić nim zdjęcia, np. notatek z wykładów tak więc powinien mieć też dobry aparat i możliwość kręcenia filmików ;) do zdjęć przydałaby się lampa błyskowa ale niekoniecznie ;) bardzo potrzebna będzie mi również możliwość dokupowania i wkładania większej karty pamięci ;) to chyba wszystkie wymagania. Mógłby ktos polecic coś konkretnego?? Bo ja na telefonach się za bardzo nie znam :)

ardsdz - Pią Kwi 16, 2010 15:45

SE W610
SE W595
SE W910
SE W880(ogólnie mi odpowiada)
SE W810
SE W715(dobry ze względu na ogólne techniki, w tym wi-fi)
SE K800
SE YARI
SE K850

ziomiwan - Pią Kwi 16, 2010 23:59

W715 z tego co się orientuję jest całkiem dobry.
darkgee - Sob Kwi 17, 2010 10:07

Najlepszy SE jaki ma w ofercie SE to K800i. Od tego modelu nie wyszło nic lepszego.
Ew. jeżeli zależy ci na nowszym menu i cieńszej obudowie, to C902.

teegan - Pon Kwi 19, 2010 20:50

ok dzieki wszystkim za pomoc :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group