To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - aphone firmy Vordon

Gagarin - Czw Maj 06, 2010 11:02

boże nie wiem czemu się tak czepiacie, każdy używa takiego sprzętu na jaki go stać i jaki lubi, o gustach sie nie dyskutuje i się nie wyśmiewa, ja tylko powiedziałem , że jestem zadowolony z tego aphona i tyle, po prostu wez to za opinię moją subiektywną, a nie za prawdę oczywistą, chcesz mieć iphona używaj sobie iphona, ktos chce mieć aphona firmy Vordon ma aphona i to nie powinien być temat dyskusji
ardsdz - Czw Maj 06, 2010 14:44

Zaczynaj zdania z wielkiej litery, jeśli łaska. Nikogo nie krytykuję, nikogo nie obrażam, nie dyskutuję, a jedynie wyrażam swoją opinie; czyli dokładam swoje przysłowiowe pięć groszy do niczemu nie potrzebnej wymiany zdań. Nie powiedziałem, że to zły telefon, tylko że nie ma jak porównać go do Jabłuszka.
ziomiwan - Czw Maj 06, 2010 18:21

Firma "verdon" nie jest niczym znanym, więc nie zaznaczaj tak tego ;) .
Brak Ci argumentów do rozmowy więc zaczynasz być agresywny i pisać o gustach, gdy my chcemy Ci jedynie przedstawić prawdę o badziewiach typu aphone itd. oraz prawdę o iPhonie. Nie rozumiesz nawet jak wielka przepaść dzieli aphone od iPhone.

I nie pisze się iPhona, ale iPhone.

Gagarin - Pią Maj 07, 2010 10:59

ja zaczynam być agresywny?, ja zdaję sobie sprawę z różnic jakie dzielą te 2 telefony, ale pragnę też żebyście zrozumieli, że nie wszystkich stać na taki drogi sprzęt, a w momencie kiedy wy zaczynacie wartościować , że to syf, badziewie, beznadzieja, to jak mają czuć się osoby które są posiadaczami takiego telefonu i są z niego zadowolone, gratuluję wam , że macie piękne Iphony, zazdroszczę, ale nie krytykujcie tego , że są też alternatywy, na pewno nie tak doskonałe jak oryginały , ale na pewno tez ok
Gagarin - Pią Maj 07, 2010 11:00

i nie firma Verdon tylko Vordon dla ścisłości
ardsdz - Pią Maj 07, 2010 14:17

Och, jakiego mam pięknego IPhone'a... łał! Szkoda tylko, że się obudziłem :sad:
darkgee - Pią Maj 07, 2010 17:29

Człowieku, to nie jest alternatywa, tylko bezczelna podróba. Alternatywą dla iPhone'a możesz nazwać np. HTC HD(2) czy HTC Desire, a nie takie coś.
ziomiwan - Pią Maj 07, 2010 21:57

Verdon, vordon, virdon nieważne, to niema znaczenia, równie dobrze może nazywać się Kdnaisah.
Alternatywa....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group