To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Karta Sim

Sare - Śro Kwi 07, 2010 17:44
Temat postu: Karta Sim
Witam, jestem posiadaczem telefonu Nokia 5630 xpressmusic. Moje pytanie polega na tym czy jest mozliwosc, pojechania do punktu (ale jakiego, serwisu era z ktorego mam siec ?) i zeby oni mi zrobili nowa karte (nie umiem okreslic takego slowa pasujacego) ale przy czym mialabym ten sam numer. Telefon jest na karte, nie na abonament. Pytam sie tego poniewaz gdy wysylam wiadomosc to nie zawmsze chce mi sie wyslac i jest ponowne wysylanie np. o 14.56. Raz wysle raz wyskakuje blad w wysylaniu. Nie wiem czy to jest wina telefonu ktory posiadam czy karty. Telefon mam drugi dzien, zadnych blokad nie ma. Zasieg mam bo dzwonic moge bez problemu tylko nie wysylaja sie zamwsze sms'y. Moja karta nie jest w najgorszym stanie. przyznaj ze jest troche zdrachana ale to z przyczyn wyciagania i przekladania do innych telefonow. Prosze o odpowiedz na te dwa pytanie :) Z gory goraco dziekuje :)
ardsdz - Śro Kwi 07, 2010 18:15

W opcjach(ustawieniach) wiadomości powinien być numer centrum wiadomości, powinnaś wpisać sobie taki jak ma na przykład koleżanka z Ery i wszystko powinno działać, dla Ery to chyba: +48602951111.

W salonie też Ci to zrobią.

Dobra, teraz numer karty. Możesz sobie wyrobić nową kartę z takim samym numerem. Ale po co?

daniel0176 - Śro Kwi 07, 2010 20:07

Ja miałem podobny problem tylko że czasem nie mogłem się dodzwonić do dziewczyny bo wyskakiwał komunikat że ma wyłączony telefon a miała na 100% włączony, w play powiedzieli że może to być wina karty i żeby im przynieść to mi wymienią za darmo. Wymiana karty pomogła i teraz jest wszystko ok. Więc warto spróbować...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group