To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - nowy telefon, dotyk, gps, i żeby sie dało zmieniać dzwięki

Adamo3A - Wto Kwi 06, 2010 11:09
Temat postu: nowy telefon, dotyk, gps, i żeby sie dało zmieniać dzwięki
Witam, poszukuję telefonu, z dotykiem bez żadnego rozsówania czy otwierania (taśmy) fajnie jak by miał GPS, jednak kluczowa sprawa to aby dało sie zmienić dzwięk na smsa dla jednego numeru, zaś dla inych przydzielić inny.
Abz uniknąć głupich pytań po co mi coś takiego itp, odrazu powiem do czego mi to :
jestem strażakiem i oprócz syreny włączanej na strażnicy, dostajemy też smsy z informacją że jest alarm, czciałbym mieć jakiś swój dzwięk na smsa normalnie natomiast na numer z którego dostajemy powiadomienie, ustawić sobie jakiś wyjący, piskliwy.

darkgee - Wto Kwi 06, 2010 11:33

No są takie telefoniki, ale powiedz pierwsze do jakiej kwoty ma być telefon?
Adamo3A - Wto Kwi 06, 2010 12:48

kwota obojętna, aby fon był ok, zastanawialem sie czy nie da rade wziąc obojętne jakiego a do dzwięków zainstalować jakąś aplikację, jeżeli takowe są... w moim obecnym A925 mam aplikację która steruje mi wibrą i dzwonkami bo standardowo nie ma opcji i jedno i drugie naraz.
ardsdz - Wto Kwi 06, 2010 12:52
Temat postu: Re: nowy telefon, dotyk, gps, i żeby sie dało zmieniać dzwię
Adamo3A napisał/a:
natomiast na numer z którego dostajemy powiadomienie, ustawić sobie jakiś wyjący, piskliwy.


BLACK METAL na powiadomienie!

Adamo3A - Wto Kwi 06, 2010 12:56

aby byla jasność to ja sie pytam o telefon, a nie co mam sobie ustawić na powiadomienie jak go juz będe miał, a jeśli chcesz wiedzieć to mam nagrany dzwięk wywołania DSP wraz z syreną i to wlasnie sobie ustawię. (tylo co to to dsp no nie ?)
ziomiwan - Wto Kwi 06, 2010 20:18

Adamo3A- napisz jaka cena, bo zapewne 2tysiące będzie za dużo jak na telefon.
Adamo3A - Wto Kwi 06, 2010 21:13

Tak za 800 zawse można było kupić coś normalnego, więcej nie ma sensu dawać.
ardsdz - Śro Kwi 07, 2010 18:16

Wiem co to DSP, szefie :lol: . Nie jestem blackmetalowcem tylko gotem :razz: I łaskawie; dbaj o znaki interpunkcyjne, bo trudno się czyta twoje wypowiedzi, chociażby te w nawiasach.

Możesz wziąć moją Omnię lite.
Możesz mieć LG GT505
Samsung Pixon
Samsung Omnia
Samsung Galaxy z systemem Android
Mmy jeszcze Nokię 5800, ale ją odradzam
HTC MAGIC
HTC G1
HTC HERO

ziomiwan - Śro Kwi 07, 2010 20:07

Magic, Galaxy, Omnia Lite oraz Pixon to chyba najlepsze możliwości.
Adamo3A - Śro Kwi 07, 2010 20:42

czy w nich napewno da sie zmieniać dzwięki sms, dla różnych kontaktów inne dzwięki ? W salonach sieci pytałem o niektóre z modeli jakie napisałeś i np w noki szukaliśmy ze 20 minut i nie znaleźliśmy, a sprzedawcy zażekali się że żaden z nich nie posiada takiej opcji, i że wogóle nie istnieje taki telefon w którym da sie takie coś ustawić :/ ale jeśli mówisz że mają to postaram sie gdzieś dorwać taki w ręce i posiedzieć nad nim, konkretnie te HTC magic i hero mnie zainteresowały, tylko musze poczytać jak z awaryjnością.
a i zapomniałem jeszcze powiedzieć nie kupie nigdy żadnego samsunga i lg, nie nawidze ich za te cienkie klejone płyty i ich "łatwe" w wymianie taśmy :/ w sumie to z producentów znanych już od dawna to akceptuję motorolę i nokię, w nowych markach nie orientuję się bo juz kilka lat nie siede w tej branży

ziomiwan - Śro Kwi 07, 2010 20:48

Adamo3A- jakieś głupstwa widzę wypisujesz.
Motorola strasznie się popsuła ostatnimi czasy, tak samo, a nawet i gorzej nokia która robi ostatnimi czasy prawdziwe badziewie nie telefony.

Samsung jest obecnie górą w produkcji telefonów, które dodatkowo są najmniej awaryjne.

Adamo3A - Śro Kwi 07, 2010 20:53

co zrobie 4 lata robiłem hardware, nie wiem jak jest teraz z jakością konkretnych firm, to że motka i nokia sie zepsuły to wiem, ale samsunga i lg mam za chłam i tego nic nie zmieni, chodźby nie wiem co nie kupie, tak samo jak od zawsze nie nawidze golfa.
Dlatego wole kupić coś czego nie znam, jak np to htc, nie grzebałem w tym nigdy i nie wiem, ale dlatego właśnie lepjej :)

ardsdz - Czw Kwi 08, 2010 19:44

To HTC MAGIC weź i będziesz zadowolony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group