To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Mikrofon z telefonu do komputera

tombys10 - Sob Kwi 03, 2010 16:57
Temat postu: Mikrofon z telefonu do komputera
Witam od niedawna zastanawiam się czy nie dałoby rady w jakiś sposób podłączyć słuchawek od mojej noki do komputera tak aby można było użyć ich jako mikrofon używając do tego mikrofonu zawartego w tych słuchawkach (taki kwadracik, który umożliwia rozmawianie przez słuchawki który się naciska chcąc rozmawiać)? Może znacie jakieś sposoby? Przecież w tym kwadraciku jest zwyczajny mikrofon i może jakoś się da użyć go do komputera. Próbowałem normalnie podłączyć słuchawki podłączyć do komputera, ale nie dało to efektu. Proszę o rozpatrzenie sprawy? :wink:
darkgee - Sob Kwi 03, 2010 17:26

Musiałbyś mieć 2 kable. Jeden od mikrofonu, a drugi od słuchawek. Bo tak na jednym wejściu do mopa to się nie da.
tombys10 - Sob Kwi 03, 2010 19:29

Czyli jak to dokładnie mam zrobić ?
ziomiwan - Sob Kwi 03, 2010 19:55

Czyli nie zrobisz tego...
ardsdz - Wto Kwi 06, 2010 12:31

Kupić dwa kable, rozdziałkę przejściówkę, scalić przejściówkę z kabelkami w rozdziałce, przedtym jednak scalić kable rozdziałki z kablami od tych dwóch urządzeń i może by działało :razz:

To jest żart!

darkgee - Śro Kwi 07, 2010 17:23

Jak bardzo potrzebujesz słuchawek z mikrofonem, to idź do jakiegoś marketu i kup sobie słuchawki za dyszkę. Jakość powinna być podobna do słuchawek od Nokii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group