To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - 128 mpix

danciolo - Pią Kwi 02, 2010 15:41
Temat postu: 128 mpix
Witam. Poszukuje telefonu z naprawde dobrym aparatem. Może być "aparat z funkcją telefonu" :wink: jak kto woli. Nie musi mieć wifi, gps itp. ma mieć po prostu jak najlepszy aparat. Nom i powinien być w miare szybki. Co polecacie ? NIE CHODZI O ILOŚĆ MPIX
darkgee - Pią Kwi 02, 2010 16:53

Samsung Pixon (M8000) . To jest właśnie aparat o matrycy 8MPix z funkcją telefonu. Za używkę dasz ok. 600zł, a za nówkę ok. 1040zł.
Jest jeszcze Samsung Pixon12 (M8910). To już jest w ogóle kosmos. Aparat 12MPix i niesamowitej jakości zdjęcia. Ale jest też droższy. Za używanego dasz ok 1200zł, a za nówkę ponad 1400.
Jeżeli zależy ci na bardzo dobrej jakości zdjęć, a ilość kasy nie gra roli to bierz Pixona12.

ziomiwan - Pią Kwi 02, 2010 20:45

Samsung Pixon12 i nic lepszego na rynku nie znajdziesz. Spokojnie można porównać jego zdjęcia do dobrego aparatu fotograficznego, bo to taki aparat fotograficzny z funkcją telefonu. Jak kolega wyżej trafnie opisał, to jest kosmos!
danciolo - Nie Kwi 11, 2010 19:09

Oki dzia. Samsung prawdopodobnie ma faktycznie najlepszą optyke itp. nom ale troche czytałem o tych fonach (szczególnie o pixonie 12) i niestety z wielu komentarzy na jego temat wynika że aparatem za bardzo się nie pobawimy bo większość rzeczy ustawia się automatycznie :cry: no i ilosć mpix przy takiej matrycy prawdopodobnie powoduje pogorszenie jakości zdjęcia i w efekcie to dyskwalifikuje go jako "telefon-aparat'. tak na boku to nie są moje opinie bo ja tego telefonu nawet nie trzymałem w dłoni. Ale ogółem to dzieki za pomoc. A może wiecie o jakiś premierach innych fonów czy też projektach na najbliższą przyszłosć ( tak do 5 miesiecy) ?
ziomiwan - Nie Kwi 11, 2010 19:19

Hehehe to te opinie są również od ludzi którzy go nie mieli w dłoni.
Pixon 12 jak i poprzednik robią mega dobre zdjęcia, lepszych żaden telefon nie zrobi.
Fani nokii niestety tak będą pisać o tym co jest lepsze.
Możesz być pewien, że Pixon 12 da Ci ogromne możliwości w fotografowaniu.

ziomiwan - Nie Kwi 11, 2010 19:19

Hehehe to te opinie są również od ludzi którzy go nie mieli w dłoni.
Pixon 12 jak i poprzednik robią mega dobre zdjęcia, lepszych żaden telefon nie zrobi.
Fani nokii niestety tak będą pisać o tym co jest lepsze.
Możesz być pewien, że Pixon 12 da Ci ogromne możliwości w fotografowaniu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group