To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon z klapką... Pomóżcie w wyborze pLissSss

szatanek90 - Nie Cze 18, 2006 22:51
Temat postu: telefon z klapką... Pomóżcie w wyborze pLissSss
hejo ! :grin:
Mam pytanko bo widzę, że Wy tutaj się troszkę orientujecie jaki telefonik komórkowy opłaca się kupić... chciała bym waszej porady :wink: :mrgreen: bo mam zamiar zmienić sobie na telefonik z klapką :) tak w cenie od 400-700 zł . .. nio żeby miał mp3, aparat, blutu lub irde nio i nie za mało pamięci, a jak już to żeby szło ja rozbudować ... mam tam parę na oku jakiś komóreczek ale nie chce kupić jakiegoś grata :D cio mi pochodzi trochę a potem będzie się zacinać... dlatego :d weście mi pomóżcie :P :?: :!: :wink: :grin: z góry dzięki za wszystkie odpisy :*:)
poZdrOo 6oo :!: :grin:

owz - Pon Cze 19, 2006 08:01

nokia 6260 idzie na allegro wyrwac w dobrej cenie :)
szatanek90 - Pon Cze 19, 2006 20:41

dzięki wielkie :) :grin: przynajmniej Ty jedyny mi odpisałeś :)
a jakiś inny telefonik bys polecił :>
Ija się zastanawiam nad jakimś Samsungiem nio alBo naD jakąś MotoroLką luB LG :grin:
Kule nie wiem:D niezdecydowana jestem :P
PozdróFka

owz - Wto Cze 20, 2006 00:46

z takich bez klapki to brałbym nokie 7360 albo 6630, samsungow raczej nie polecam, kiepawe menu maja, bardzo fajny jest siemens s75, z motoroli to chyba tylko v3i ale raczej nie trafisz w tej cenie. do lg nie mam zaufania jakos
szatanek90 - Wto Cze 20, 2006 21:49

Dzięki wielkie:* :wink: :grin:
owz - Śro Cze 21, 2006 00:21

dzisiaj wlasnie bylem kupic telefon i po porownaniu sobie 6630 i 6230i wzialem ten drugi, mniejszy, wygodniejszy no i ma radio czego 6630 nie ma :) jak narazie jak dla mnie bomba i polecam tą słuchaweczkę :)
szatanek90 - Śro Cze 21, 2006 16:20

no no fajny telefonik :P niczego sobie jeszcze tak dokupić sobie karte pamięci do 1GB ii ssupeerr :) :grin: a moge wiedzieć ile za niego dałeś:> :?: :mrgreen: :> jak cioś to napisz potem jak sie sprawuje:D :smile:
owz - Śro Cze 21, 2006 20:53

dałem za niego 20 zł [przedluzalem umowe w orange dla firm], w komisach stoja nowki po ok 700 zl, jak narazie jestem bardzo zadowolony, zdjecia sa bardzo ladne i og niczego sobie telefonik
szatanek90 - Śro Cze 21, 2006 22:48

niOo to pięknie ;P :wink:
dziękówka za pomoc D:D:D:D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group