To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - pakiety w prepaidach

ziomiwan - Czw Paź 14, 2010 17:47

Te 600sztuk też masz tylko w sieci, a przypuszczam, że te o których mowa też są tylko w sieci i co w tym dziwnego bo nie rozumiem kompletnie...
warka - Pią Paź 15, 2010 13:55

@haloxavi, wszystko zależy od tego ile kto rozmawia. Moje średnie rachunki to akurat 50-70 zł w miesiącu.
W One jeśli doładowujesz konto kwotą np; 100 zł , ważnosć konta to ponad 3 miesiące.
Żeby nie utrzymać konta należałoby mieć rachunki poniżej 30 zł. A weź pod uwagę , że bonusy które się dostaje są też do wszystkich sieci (od 50 zł).

Merry - Pią Paź 15, 2010 23:34

Ok, ale jak w innej sieci skorzystasz z podwójnego doładowania i masz konto ważne przez ok. 6mies. to będzie to znacznie bardziej opłacalne niż płacenie 100zł/mies.
ziomiwan - Sob Paź 16, 2010 21:43

W każdej sieci bez względu na wszystko doładowanie 50zł przedłuża ważność konta o 3miesiące. A jak jest 100zł to przynajmniej 6miesięcy.
Nie ma do tego nic żadne podwójne czy jakiekolwiek inne doładowanie.

Merry - Wto Paź 19, 2010 00:30

Tak, ale chodzi tutaj też o dodatkową kasę jaką możesz dostać przy kolejnych doładowaniach.
haloxavi - Czw Paź 21, 2010 10:42

ziomiwan: nie rozumie czego nie rozumiesz. Chodzi o to, że ten dodatek ma mniejszą wartość niż wynoszą koszty utrzymywania w tej ofercie numeru. W Orange One 50 zł przedłuża o 50 dni, tak jest tylko u nich.
Merry - o co chodzi? 100 zł doładowania przedłuża konto o 4 miesiące(nie 6) w Tak-taku, co chyba o to ci chodzi?
warka - jeśli tyle wydajesz to nie bardziej opłaca ci się abonament? W One macie też pakiety minut do sieci?

ziomiwan - Czw Paź 21, 2010 21:54

Orange jest ogólnie beznadziejną siecią.
A co do powyższego to źle się chyba zrozumieliśmy, ale już nie pamiętam dokładnie o co chodzi.

Skoro 100zł przedłuża ważność konta o 4miesiące to lepiej chyba doładować raz za 50zł i przedłużyć o 3, a później drugi raz za 50zł i kolejne 3miesiące.

haloxavi - Pią Paź 22, 2010 11:25

Dokładnie - najbardziej opłacalnym doładowaniem u nas w TT jest to za 50 zł. Konto przedłuża się o 3 miesiące, a okres aktywności konta na wychodzące się sumuje przy poszczególnych doładowaniach. Wydaje mi się, że u innych opów również takie doładowanie jest najkorzystniejsze.
Merry - Pią Paź 22, 2010 18:40

50zł to optymalna opcja, a mi nie chodziło o okres ważności, tylko dodatkowe bonusy. Anyway, to 50zł jest szczególnie korzystne, gdy trafi się jeszcze na podwójne doładowanie.
haloxavi - Czw Paź 28, 2010 17:26

Yhm. Ale jak jest podwójne to trzeba jeszcze drugi raz doładować, czyli dochodzi jeszcze 25 zł.
Merry - Czw Paź 28, 2010 23:34

Możesz też doładować 2 razy po 25zł, wyjdzie Ci 50 zł plus 25 ekstra.
haloxavi - Pią Lis 05, 2010 10:00

No, ale wtedy nie mamy przedłużenia konta o 3 miesiące, ale o 2 (po miesiącu za każde doładowanie 25 zeta ) ;-)
Merry - Nie Lis 07, 2010 11:52

Powiem szczerze, że nigdy o ty nie myślałam, bo doładowuję różnie, ale nie mniej niż 30 zł miesięcznie i ważności konta mi się sumują, dlatego mam jeszcze trochę zapasu. Masz jednak rację, jeśli zależy Ci na dłuższej ważności konta, to bardziej opłaca się doładować wtedy większą kwotą.
haloxavi - Pią Lis 12, 2010 12:52

Co tu dużo mówić - koszty są bez porównania. Na doładowaniach po 50 zł konto można utrzymać za 200 zł rocznie, a po 25 zł za 100 zł więcej. Przynajmniej w Tak-taku. W Heyah jaki jest koszt najtańszego doładowania?
Merry - Sob Lis 13, 2010 21:12

Najniższe doładowanie w Heyah wynosi 5zł i o 5 dni przedłuża ważność konta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group