To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - pakiety w prepaidach

Gina - Nie Maj 16, 2010 17:07

Mogłoby podwójne wyjść znowu. Jest o tyle lepsze, że bonus idzie na wszystkie sieci, muszę przyznać, że się za nim stęskniłam. :-) Wie ktoś może jak długo funkcjonował pakiet 1000 minut w Orange zanim podbili jego cenę? Tak z czystej ciekawości pytam :)
harnas - Czw Maj 20, 2010 16:38

Nie wiem, czy podwójne jest konieczne. W TT jest pakiet 1000 minut w sieci za 6zł, pakiet sms/mms, więc komunikację w sieci mamy z głowy. Do innych tanio, jak wszędzie, bo w Hot to 29gr/min. I weszła nowa oferta internetowa- za 9zł można przez miesiąc bez limity korzystać z internetu w komórce. TT ma wszystko ;)
Gina - Pią Maj 21, 2010 22:21

Pakiet się skończy kiedyś :) tak jak darmówki w Heja, więc wówczas byłoby jak znalazł. Myślę, że nikt by się nie pogniewał.
Czytałam o internetówce. Gdybym miała telefon lepsiejszy to bym się rzuciła :-) ale na takim małym wyświetlaczu jak mój to mnie nie rajcuje to wcale, ale oferta naprawdę spoko. Fajny wynalazek ten lejek transferowy.

haloxavi - Pią Cze 04, 2010 13:14

Z tym internetem nieźle pojechali - szokująca zmiana. Z tego co pamiętam to przed tą promocją, za net płaciło się jakieś 5 zł za 5 MB i to w pakiecie, a tutaj 9 zł za brak ograniczeń czasowych... Nieźle!
Gina - Pon Cze 07, 2010 16:25

No przyznam, ze oferta poprzednia az prosiła się o remont patrząc na to co oferowały inne sieci. Nigdy mnie specjalnie jednak to nie ruszało bo po prostu nie korzystałam z internetu w telefonie, ale przy obecnej ofercie jestem w stanie to przemyśleć :) byloby co na wakacjach robić.
haloxavi - Czw Cze 10, 2010 11:41

Oj na wakacje nie jedzie się by siedzieć na necie :P
Niemnie jednak ze względu na ten pakiet zacząłem korzystać z netu w komórce. Teraz wykorzystam jeszcze na maxa podwójne doładowanie, tak więc kasy do wykorzystania m.in. na pakiety netowe będzie mnóstwo.

Merry - Czw Cze 10, 2010 23:05

Fajny ten pakiecik, szkoda, że nie mamy czegoś takiego w Heyah, ale pewnie to tylko kwestia czasu.
Gina - Pią Cze 11, 2010 18:22

Heyah postawiło na ofertę międzynarodową i tam naprawdę wymiatają :-) TT po prostu jest inaczej wyprofilowane, postawili na internet i spoko. Heyah tez jest teraz strasznie ciekawe, ale po prostu na inny sposób.
ziomiwan - Pią Cze 11, 2010 21:23

Dobrze dobrze, ale rozmowa zaczyna się zapętlać i cały czas pisane jest jedno i to samo w kilku tematach...
haloxavi - Pią Cze 18, 2010 11:05

No właśnie - więc zachowajmy trochę porządku. Ten temat jest o pakietach.
Tak więc Gina kontynuujmy temat pakietu internetowego w TT, albo podejmijmy inny pakiet ;-)

Gina - Śro Lip 14, 2010 17:12

Możemy podjąć usługę Bonus. Nie jest ona pakietem, ale stanowi dobre uzupełnienie dla pakietu odjechanej promocji, ktora nie obsługuje rozmów do Heyah ani na numery stacjonarne. Połączenia wewnątrzsieciowe zresztą także, jak komuś starczy minut tylko z tego źródła.
haloxavi - Pią Lip 16, 2010 12:50

Chodzi o to otrzymywanie minut za odebrane rozmowy? Znam to - wprowadzili mi to do HOT, ale z tego co pamiętam to chyba w innych taryfach również jest to dostępne. Opcja dobra bo można też dzwonić za friko na inne stacjonarki niż tylko te Ery.
Gina - Nie Lip 18, 2010 17:34

Było w Happy i w TTF i NTT też, tylko właśnie w Hocie brakowało. Pozwala zbierać minuty do sieci, do Heyah i na stacjonarne (czyli target, którego nie obeujmuje pakiet 1000 minut). To pierwowzór podobnej uslugi w PF.
haloxavi - Czw Lip 22, 2010 14:50

I z tego co pamiętam to za dwie minuty odebrane otrzymuje się minutę do Ery, Heyah i na stacjonarne.
Gina - Nie Lip 25, 2010 14:55

Tak. Naliczanie tego bajeru jest sekundowe - to odróżnia sytuację od tej, jaką mają Playowcy. Na naszą korzyść oczywiście :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group