To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp stały - Neostrada, kablówka i inne... - Jaki pakiet? (Internet, TV, Telefon)

gadom93 - Nie Mar 14, 2010 16:51
Temat postu: Jaki pakiet? (Internet, TV, Telefon)
Witam!

Mieszkam na terenie Stanisławowa (niedaleko Mińska Mazowieckiego oraz Warszawy) i nie wiem jakie firmy takiego typu maja tam zasieg.. Szukajac po internecie wpadło mi w oko firma UPC. Daje calkiem warunki za niskie pieniadze, lecz nie wiem czy sięgnie ona do mojej miejscowości. Narazie korzystam z neo 1mb ale jednak dla mnie to jest za malo.
Szukam takiego pakieciku Internet, TV, Telefon za cene sięgającą do 130zl :) jesli mógłby ktos pomóc to prosze o napisanie tu. :)

Pozdrawiam!

ziomiwan - Nie Mar 14, 2010 23:43

W znalezieniu sieci która ma zasięg u Ciebie niestety Ci nie pomożemy, bo nie mamy informacji o tym gdzie i jakie sieci mają zasięg.

Jeśli możesz podłączyć się do UPC to zrób to bo mają naprawdę dobre warunki.

ProstyBanan - Pią Mar 19, 2010 16:05

ale przecież takie pakiety internetu z tv są również dostępne w tpsa.
Widziałem teraz spoty w reklamach telewizyjnych że neostrada z tv przyspieszyła do 6, 10 mb/s i 20mb/s i można sobie ją wziąć po promocyjnych cenach, więc może warto tam spróbować skoro już masz neo?

gadom93 - Czw Cze 10, 2010 13:34

zadzwonili do mnie z netii, ze teraz mozna sie podlaczyc na kablach neo czy jakos tak :P i ze maja do zaoferowania 6/20mb :) i wzialem to 6mb razem z telefonem. Bede płacił ok. 109 zł. z neo umowa konczy sie 3 lipca wiec pewnie kolo tego dadza mi netie, mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie i bedzie chodzic prawidłowo :) jak coś to bede pisal ;)
warka - Czw Lip 01, 2010 15:05

w takich przypadkach brakuje mi właśnie możliwości przetestowania łącza przed podpisaniem nowej umowy w Netii. To powinno być standardem, podobnie jak w przypadku netu mobilnego np Business Everywhere.
Dobrze przynajmniej że TP ze swoją Neostradą coś takiego oferuje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group