To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - siemens me75

bere - Czw Cze 15, 2006 12:13
Temat postu: siemens me75
Witam wszystkich
Chciałem sie dowiedzieć w jaki sposób moge zwiększyć żywotność baterii w siemens me75
kupiłem go 2 dni temu i ku mojemu zdziwieniu trzyma 1,5 dnia czy da się wyłączyć motyw standardowy bo to zawsze zabiera dużo energii, jak do tej pory próbowałem to zrobić ale nieudaje mi się. Jak zmniejszyć podświetlanie... co za telefon!!
Dzięki za wszelkie informacje

owz - Czw Cze 15, 2006 13:41

kupileś nowy? jeśli tak to sformatowałeś baterię? nowe baterie po kilku ładowaniach osiągają dopiero pełną wydajność. poza tym telefon ma duży wyświetlacz i to też zjada bardzo dużo energii, nie tylko w siemensie, miałem nokie 7650 trzymała 1-2 dni, miałem 6600 trzymała 2 dni. teraz kupuję 6630 i nie spodziewam sie zeby trzymala wiecej niz 2 dni. ale takie zycie, jak chcesz bardzo dobrego telefonu tylko ze bez wodotryskow ktory lekka reka na nowej baterii wytrzyma 2 tygodnie to kup sobie 6310i
bere - Czw Cze 15, 2006 14:46

Ok ale wiesz wymagam żeby dłużej trzymała niż 20h prawie w ogóle nie używana. Nie wiem jak usunąć motyw nie ma takiej opcji albo nie wiem gdzie jest a to napewno zmniejszyło by zużycie energii. Może wiesz jak to zrobić - owz?
Bateria zformatowana :)

owz - Pią Cze 16, 2006 00:20

nie wiem nigdy nie mialem siemensa, jesli jest wogole taka opcja to na pewno w instrukcji bedzie napisane jak to zrobic, a jak masz nowego koma to idz do salonu nich Ci wymienia koma! Jak nie beda chcieli w salonie to do serwisu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group