To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do 600 zł

darkgee - Sob Mar 13, 2010 11:12

Eh, kolejny, który zwrócił uwagę na to badziewie. Ten SE to jeden z najgorszych produktów tej marki.
kajoo1012 - Sob Mar 13, 2010 14:31

Nie ma alternatyw dla tego Samsunga? No dobra, nie musi być koniecznie dotykowy z klawiaturą.
ziomiwan - Sob Mar 13, 2010 15:01

Powiedz lepiej nam, że to KONIECZNIE musi być SE, ułatwisz całkowicie sprawę.
W tych cenach i nie tylko tych NAJLEPSZE telefony robi Samsung, masz niską cenę, najlepszą możliwą jakość wykonania, najlepsze materiały użyte do budowy i dużo funkcji.

kajoo1012 - Sob Mar 13, 2010 15:06

Po prostu akurat ten Samsung jest brzydki, SE mi się podobają, ale jakiś dobry telefon innej firmy też na pewno się znajdzie.
darkgee - Sob Mar 13, 2010 17:31

To w takim razie, jakie masz preferencje względem telefonu oprócz tego dobrego aparatu?
kajoo1012 - Sob Mar 13, 2010 20:13

Ehh, żadne.. DOBRY TELEFON DO 600 ZŁ, tyle.
ziomiwan - Sob Mar 13, 2010 20:59

i550 z symbianem działającym naprawdę szybko, robiący super zdjęcia. Dający ogromne możliwości dzięki systemowi. Mam taki do sprzedania za 380zł.
S7220- dobry aparat, mp3, wyświetlacz.

I napisz czy może być też rozsuwany.

kajoo1012 - Nie Mar 14, 2010 00:05

Design Samsungów jest brzydki.
darkgee - Nie Mar 14, 2010 10:40

Przecież SE ani Nokie wcale nie są ładniejsze.
ardsdz - Nie Mar 14, 2010 14:51

To kup sobie Samsunga Divę i nie narzekaj na wygląd. Zalezy Ci na telefonie, czy na wyglądzie?
ziomiwan - Nie Mar 14, 2010 15:29

Rozumiem, że wygląd telefonu jest ważny, ale Samsung designem bije na głowę każdą inną markę bez wyjątku... Także nie wiem o co Ci chodzi...
Chcesz kanciastego i chłamowatego SE albo Nokie? Proszę bardzo, ale ja z nich raczej nic nie pomogę wybrać prócz chyba dwóch rozsuwanych SE.

P.S. Pewnie nie podobają Ci się w S8300 i S7220 te czerwone wstawki co? Nie bój koledzy nie będą się śmiać.

kajoo1012 - Nie Mar 14, 2010 16:31

Ja nie wiem, macie kogoś w fabryce Samsungów? Baardzo dużo ludzi krytykuje Samsungi, za wygląd, soft itp, więc wszyscy się mylą?
darkgee - Nie Mar 14, 2010 19:17

Wszyscy? Starsze modele, fakt, może nie należały do topowych produktów, ale te nowsze Samsungi to na prawdę dobre telefony i jeszcze nie spotkałem się z osobą, która by była zawiedziona telefonem tej marki.
ziomiwan - Nie Mar 14, 2010 23:48

kajoo1012- cóż za niestworzone historie opowiadasz?? Takie głupoty mogli powiedzieć jedynie ludzie którzy nigdy w ręku samsunga nie trzymali, a mają cały czas nędzne nokie które im tatuś kupuje.

Samsung od kilku dobrych lat produkuje jedne z najlepszych telefonów, najmniej awaryjne, z najstabilniejszym softem, ze świetnych materiałów, technologia Samsunga zostawia daleko w tyle SE czy nokie.
Także zanim uwierzy się w brednie głupców warto zasięgnąć informacji od ludzi którzy mają styczność z telefonami tej marki. Psychofani noki zawsze mówili i mówią, że samsungi są kiepskie, ale Ci debile nigdy ich nie używali.
Ja mam już chyba 7 czy 10 Samsunga z kolei, a po drodze miałem kilka innych telefonów innych marek o których szkoda wspominać. Na samsungach nigdy się jeszcze nie zawiodłem.

WYGLĄD?? Naprawdę nie wiem co Ci nie odpowiada...

ardsdz - Pon Mar 15, 2010 18:13

Porównując wygląd takiej Nokii 5800, a Samsunga Omnii II, to naprawdę dochodzę do wniosku, że ten Samsung to jest brzydal i łeee... Odraża mnie...
Porównując znakomity soft symbianowski i nokiowate oprogramowanie z samsungowym OS, czy zwykłym systemem-Samsungo to shiiiiit!!!
Porównując możliwości i cenę Nokii do Samsunga w tym samym przedziale cenowym-Nokia rules! O to Ci chodzi?! Szefie! Porównaj design Samsungów z innymi telefonami, a nie tylko sobie je wyobrażaj! Samsung ma naprawdę śliczne telefony, o wiele lepsze od innych. W tym roku Samsung robił najlepsze telefony, bo przepiło go tylko HTC, a to i tak za sprawą HD2!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group