To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - ściąganie poczty na telefon

ProstyBanan - Czw Mar 04, 2010 21:19
Temat postu: ściąganie poczty na telefon
czy poza nokią mail, jest dostępna jakaś podobna aplikacja na motorole, simensa, która umożliwia kompresowanie wiadomościach i ściąganie ich na telefon?
czy warto w ogóle płacić za takie coś 12 zł miesięcznie? I jak to ma się do orange, oni mają jakiś wpływ na ta usługę?

ardsdz - Pią Mar 05, 2010 14:51

To zależy jak często korzystasz z tego typu rzeczy. Jeśli masz dużo takich wiadomości to opłaca się. Ponadto można wykupić pakiety internetowe, które zmniejszają koszty.
Każdy telefon, o ile ma już wbudowaną przeglądarkę internetową, czy skrzynkę pocztową e-mail, posiada podobne aplikacje co Nokia Mail. Nie wiem tylko jaki masz model telefonu, ja na przykład w swoim mam e-mail tam gdzie zwykłe wiadomości.

ziomiwan - Pią Mar 05, 2010 22:39

Ta nokia mail to pic na wode. Każdy telefon posiada skrzynkę i wystarczy skonfigurować pocztę i wybrać pobierz aby sprawdzić pocztę.
ardsdz - Sob Mar 06, 2010 11:57

Tylko, że Nokia Mail ma trochę łatwiejszą obsługę...
Każy telefon posiada skrzynkę? Nie każdy, uwierz mi, szefie :razz:

darkgee - Sob Mar 06, 2010 17:29

Nie każdy, ale większość nowych. A sama Nokia Mail bardzo fajny programik. Łatwy w konfiguracji i obsłudze.
ziomiwan - Sob Mar 06, 2010 19:40

Nie mówię to o jakiś szrotach 5-10letnich ;) to chyba zrozumiałe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group