To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6300 i java MIDP

elenka_19 - Wto Mar 02, 2010 11:40
Temat postu: Nokia 6300 i java MIDP
Witajcie, jak w temacie mam nokie 6300 i chcialabym wgrac sobie testy na prawo jazdy, ktore mozna rozwiazywac na telefonie, ale wymog jest ze trzeba miec JAVA MIDP 2.0, znalazlam na internecie, ze jest do pobrania, ale jak to uruchomic na telefonie, wogole moj tel to obsluguje? gdzie moge sprawdzic jakie telefony obsluguja takie cudo, pomoze mi ktos?
ziomiwan - Wto Mar 02, 2010 14:12

6300 ma jave 2.0 .

A reszty pytań nie rozumiem.

ardsdz - Wto Mar 02, 2010 14:22

To ja przetłumaczę(od czegoś jest humanistyka, nie?):
1.Pyta się jak to uruchomić na jej telefonie, być może chodzi o instalację, którą z tego co wiem lepiej wykonać programem na podłączonym przez USB do komputera telefonem.
2.Gdzie może znaleźć listę kompatybilnych z aplikacją telefonami. Nie wiem...

darkgee - Wto Mar 02, 2010 17:16

Powinieneś to uruchomić, ale niekoniecznie. 6300 zachowuje się dziwnie w stosunku do Javy. I pamiętaj, że jeżeli coś waży więcej niż 1MB, to się nie uruchomi na tej Nokii.
elenka_19 - Wto Mar 02, 2010 18:22

Ale czego tu nie rozumiecie? Mam nokie 6300, ona owszem ma jave 2.0, ale mi potrzebna jest JAVA MIDP 2.0, a jak wnioskuje sa to 2 rozne rzeczy, wzwiazku z tym moje pytanie brzmi, jak mam JAVA MIDP 2.0 uruchomic na mojej nokii, mam ja sciagnieta na telefon, ale to tak jakby "pusty" plik, nic nie moge tam zrobic, wyprac ani nic takiego.
ardsdz - Wto Mar 02, 2010 20:28

Przez PCSuit spróbuj zainstalować.
elenka_19 - Śro Mar 03, 2010 09:27

No niestrety, ponad 1mb nie obsluguje, bo plik za duzy :( , ale dol, ale i tak dzieki za podpowiedzi :) . Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group