To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - AVILA, blokada prywatności po zdjęciu sim-lock'a

lenky - Śro Lut 24, 2010 21:15
Temat postu: AVILA, blokada prywatności po zdjęciu sim-lock'a
Witam. Mam problem z Avilą, a mianowicie chodzi o opcje Bezpieczeństwa. Dzisiaj ściągnęłam sim-lock'a i po odebraniu go z serwisu nie mogę ustawić blokady telefonu, blokady SIM, blokady prywatności itd. Kiedy wpisuję swoje hasło, które miałam przed oddaniem go do serwisu wyświetla się komunikat "Hasło SIM" - tak jakbym wpisywała złe, co jest niemożliwe. Może mi ktoś pomóc, powiedzieć co mam zrobić w takiej sytuacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam:)
ziomiwan - Czw Lut 25, 2010 12:33

Przenieś wszystkie swoje zdjęcia, filmy, cokolwiek tam masz na telefonie na kartę pamięci, kontakty skopiuj na kartę SIM i zrób master reset.

UWAGA! Przy robieniu master reset wszystkie dane na telefonie zostaną usunięte, telefon powróci do stanu fabrycznego.

Wpisz: *2767*3855#

Jeśli to nie pomoże, to tylko zmiana softu.




Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualnie wyrządzone szkody wynikłe ze stosowania kodu.

lenky - Pią Lut 26, 2010 15:33

Nie pomogło. A myślisz, że powinnam ponieść koszty zmiany softu czy powinnam ich obciążyć za błąd ?
ziomiwan - Pią Lut 26, 2010 20:39

Możesz poprosić o zmianę softu w ramach gwarancji, zobowiązani są wgrać najnowszy soft za darmo.

Sama możesz wgrać, ale wiąże się to z ryzykiem utraty gwarancji. Ale pojawiły się softy przypominające iPhone, oraz Win7.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group