To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do internetu i muzyki

mateo3340 - Wto Lut 23, 2010 11:53
Temat postu: Telefon do internetu i muzyki
Witam, chciałbym zakupić telefon. Oto, czego oczekuję:
- ładne i głośne brzmienie muzyki
- jak największy ekran (dużo korzystam z internetu)
- do instalacji plików Java, nie potrzebny plik JAD
- przy słuchaniu muzyki z karty pamięci piosenki same się zmieniają
- telefon z kartą Micro SD
- mile widziany wi-fi, ale nie mam pojęcia, czy w tej cenie mogę marzyć o nim :)

Na nowy telefon mam 400zł.

ardsdz - Wto Lut 23, 2010 13:04

Ja doradzam SE W595. Koledzy sięjeszcze pewnie wypowiedzą, więc będzie nieco więcej modeli.
darkgee - Wto Lut 23, 2010 17:24

Mógłbyś się rozejrzeć za Nokia N95. Powinieneś ja wyrwać w tej cenie i będzie na pewno lepsza od W595.
mateo3340 - Wto Lut 23, 2010 20:48

A czy nokia n95 odtwarza muzykę w dobrej jakości? Bo na tym szczególnie mi zależy. Dla porównania powiem, że obecnie posiadam Samsunga J700 i co prawda muzyka jest grana ładnie, ale bardzo cicho..
ardsdz - Śro Lut 24, 2010 14:00

Taa, można powiedzieć, ze N95 lepiej sobie z muzyką radzi, ale to telefon niestabilny zdeczka. Sam chciałem kupić to odradzili, ale ja potrzebowałem telefonu do pracy. Nokia jest poprostu gorzej wykonana i droższa. Ale jak już wchodzimy w ten przedział cenowy to rozejrzyj się za W715.
ziomiwan - Śro Lut 24, 2010 15:37

Jak nie polecałbym właśnie N95 ze względu na jej kiepskie wykonanie, mulącego symbiana który lubi się w niej zawiesić i zresetować się. Ale jeśli to Ci nie przeszkadza to jest ok ;) .

W715 może naprawdę być niezły.

mateo3340 - Śro Lut 24, 2010 17:54

No to dzięki, za podpowiedzi. Zdecyduję się chyba na SE W595. Z tego co czytałem, to jeżeli chodzi o muzykę ma bardzo pozytywne komentarze, a i ekran do internetu ma wystarczająco duży. No i cena przewyższa tylko nieznacznie 400zł.
ziomiwan - Śro Lut 24, 2010 18:30

W W715 masz dodatkowo WiFi jeśli masz gdzieś dostęp.
ardsdz - Czw Lut 25, 2010 16:22

I wyższą cenę telefonu... niestety. Ale wi-fi naprawdę się przydaje(nawet w domu).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group