To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - SMSy do USA w Play

kinga1989 - Sob Lut 20, 2010 11:18
Temat postu: SMSy do USA w Play
Witam :wink:
Zakupiłam wczoraj telefon w ofercie Mix 30/30 w Play'u i mam pytanie odnosnie wysyłania SMS-ów..
Wysłane przeze mnie SMS-y na numer znajomego mieszkającego w Stanach Zjednoczonych niestety nie dochodzą.. tak samo w drugą strone - SMSy wysłane przez niego również nie dochodzą do mnie! Dzwonić do siebie możemy, ale mamy właśnie problem z smsami..
W czym może tkwić problem? I czy jest możliwość, aby to naprawić i mieć możliwość pisania i odbierania SMSów ze Stanów?
Proszę o pomoc!

harnas - Śro Mar 10, 2010 17:03

Jeśli chodzi o telefonowanie do USA- to lepiej zmień operatora na Heyah, koszt minuty to 59gr. Co do smsów- niestety nie jestem w stanie Ci pomów. Może napisz do BOA albo zadzwoń z reklamacją? Bo pewnie za te smsy i tak Cię kasują.
haloxavi - Pią Mar 12, 2010 10:53

Harnas racja - czytałem, w Heyah dali połączenia po 59 groszy do Stanów, Kanady i bodajże Australii.
Gina - Pon Kwi 12, 2010 22:37

Oni ciąglę poszerzają tę ofertę. O ile dobrze kojarzę co jakiś czas wychodzą informacje na temat kolejnych krajów objętych promocją.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group