To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon do 1000zł?

damianos14 - Wto Lut 16, 2010 20:59

jeszcze jeden tel mi przyszedl na mysl, a mianowicie sony ericsson c905 co o nim myslicie? jest wart swojej ceny? jakie ma wady i jakie zalety?
ardsdz - Śro Lut 17, 2010 10:07

Powiedzmy, że nie bardzo. Niby ma ten swój aparat i jakość zdjęć jest naprawdę dobra, ale na tym jego zalety się kończą. Jest źle wykonany począwszy od obudowy, a na kiepskim sofcie kończąc. Być może to tylko opinie zagorzałych antyfanów, jednak jeśli jest ich tak wiele to należałoby je wziąć pod uwagę.

Jest wi-fi, więc można sobie posiedzieć na internecie(to niewątpilwie plus).
Nie ma firmowanego OS, ale jeśli Ci nie zależy to nie jest problemem.

Jakość muzyki jak we wszytkich SE, wyłączając serię W, bo to typowo muzyczne telefony.

Pozatym standard w postaci procesora i pamięci(działa szybko i sprawnie dopóki nie zawalimy ośmiogigowej karty pamięci zdjęciami o rozdzielczości najwyższej dostępnej na 19" monitorze)

Nawigacja taka sobie. Nie najlepsza nie najgorsza, nie najdokładniejsza, ale też nie wrzuci nas do Wisły w Łodzi :grin: Fiksa łapie dość długo, choć są momenty, że trwa to jakieś 20s.

Nie no, ale mnie naprawdę denerwuje ta obudowa. Gruby jest ten telefon jakiś i skrzypi zdeczka.

damianos14 - Śro Lut 17, 2010 12:44

no wlasnie ta obudowa tez mnie troche zastanawia, ale to w sumie szczegół i tak naprawde raczej w niczym nie przeszkadza nie? na nawigacji mi tak bardzo nie zalezy, i mysle ze karta 4GB by spokojnie wystarczyla do niego
ardsdz - Czw Lut 18, 2010 12:34

No, jak Ci nie przeszkadza i na nawigacji też Ci nie zależy aż tak bardzo to może i byłbyś zadowolony. Coprawda to SE więc przymulenia i przycinki w sporadycznej ilości występują...
Wszystko zależy od Ciebie; to Ty dokonasz wyboru. My Ci tylko doradzamy i wystawiamy swoje opinie.

damianos14 - Czw Lut 18, 2010 19:39

ok, mialem calkiem niedawno se c702 i wcale na niego nie narzekalem tyle ze obudowa szybko sie scierala a po za tym to sprawowal sie wzorowo no ale to jednak dwa inne telefony jakby nie bylo
ardsdz - Pią Lut 19, 2010 12:26

Jak Ci nie zależy na bajerach typu dotykowego wyświetlacza i OS to powinieneś być w miarę zadowolony, szefie.
grzana - Pią Lut 19, 2010 16:43

kilka pytan odnosnie tego tematu. Da się kupić nowy omnia hd do 1000 zł? drugie. Omnia IIczy HD.? i ostatnie Omnia I czy Omnia II, czy ta cena jest warta zakupu II
darkgee - Pią Lut 19, 2010 17:45

1. Tak, na Allegro znajdziesz takie aukcje.
2. Ciężko wybrać. Omnia HD jest bardziej multimedialna i ma lepszy ekran, ale Omnia II ma Windows Mobile.
3. Omnia II jest zdecydowanie warta swojej ceny, która notabene nie jest taka wysoka w porównaniu do konkurencyjnych smartfonów o podobnych parametrach.

ardsdz - Pią Lut 19, 2010 18:54

Raczej Omnia HD jeśli chodzi o multimedialność, mimo że Omnia II ma mniejszy wyświetlacz lepiej nadaje się do pracy. Pozatym oba telefony są warte swojej ceny.
ziomiwan - Pią Lut 19, 2010 22:41

Pozostaje mi tylko zgodzić się z przedmówcami ;) .
Omnia HD jest świetna, Omnia II również.

damianos14 - Wto Lut 23, 2010 16:44

a co sadzicie o SE W995?
darkgee - Wto Lut 23, 2010 17:17

W995 jest całkiem spoko. Co prawda dalej jest gorszy od Omnii HD, ale już całkiem dobry.
ziomiwan - Wto Lut 23, 2010 18:49

Jeśli pytasz co sądzimy o W995 w porównaniu z właśnie Omnią HD i Omnią II to szczerze mówiąc niema co tutaj porównywać, bo W995 nie jest nawet w połowie tak dobry jak te Omnie.
ardsdz - Śro Lut 24, 2010 14:03

A jak Ci zależy na klawiszach to masz jeszcze Omnię Pro. I to w dwóch wersjach! Ale się ucieszyłem. Tylko ta "standardowa" mi się nie podoba coś...
damianos14 - Pią Lut 26, 2010 12:52

zalezy mi bardziej na aparacie i odtwarzaczu bo w sumie ekran dotykowy nie jest konieczny a w tym w995 to jest aparat 8.1Mpix no nie? i jak sprawdza sie te 8.1mpix czy dziadostwo jakies?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group