To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Pozostałe marki telefonów - Mini Iphone KA08

CreativE_ - Pon Sty 25, 2010 16:17
Temat postu: Mini Iphone KA08


Mam zamiar kupić ten "telefon" i pytam się was: "Co o nim sądzicie?"

Mogę gdzieś znaleźć na niego jakieś gry?
Czy jest możliwość oglądania w nim TV?
Jak głośny jest głośnik?

darkgee - Pon Sty 25, 2010 16:56

Ciężko odpowiedzieć, bo z tym "modelem" nigdy nie miałem do czynienia. CO do pierwszego pytania, to myślę, że jakieś javki powinny pójść (ale pamiętaj, że niczego np. przez Bluetooth nie wyślesz, bo ma tylko opcję podłączenia słuchawek stereo). Drugie pytanie- nigdzie nie znalazłem informacji, jakoby miał mieć TV. A na trzecie pytanie jest trudno odpowiedzieć, ale możesz poszukać na youtube jakieś filmiki o tym telefonie. Może tam znajdziesz odpowiedź.
I jeszcze jedno: na prawdę opłaca ci się kupować taki szajs?

ziomiwan - Pon Sty 25, 2010 17:22

Jaki iPhone?? To koło iPhone-a nawet nie leżało... To kolejny chiński badziew... Co prawda wygląda ładnie, ale na tym jego fajność się kończy...
ardsdz - Wto Sty 26, 2010 13:25

O Panie... Co to jest!? Nędzna podróbka, nie polecam, choć nigdy nawet nie widziałem. Wystarczą mi komentarze o tym czymś.
Mem - Nie Sty 31, 2010 10:46

miałem kiedyś nieprzyjemność korzystania z chińskiego klona (nie był to model powyżej) - totalny badziew, odradzam każdemy, jedyne podobieństwa to desing obudowy, cały środek masz zmieniony - są to tandetne, tanie podzespoły, wszystko się wiesza, trzeszczy, miga... bryyy, fatalne wspomnienia ;p
ardsdz - Nie Sty 31, 2010 12:36

Panowie! Czytajcie uważnie! MINI PHONE, nie IPHONE!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group