To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - MOTOROLA U9 - pomoc

missy83 - Pią Sty 22, 2010 09:38
Temat postu: MOTOROLA U9 - pomoc
Witam!

Mam ten telefon od niedawna.

WYSKAKUJE MI PROBLEM ODNOŚNIE KARTY PAMIĘCI:

"błąd przy formatowaniu". Ze niby karta nie jest sformatowana, a jak formatuję to wyskakuje błąd i proces formatowania nie może się rozpocząć. Także po podłączeniu do komputera to komputer jej nie widzi. Motorola widzi kartę, ale nie można z nią nic zrobić ... bo niby jest niesformatowana. Ale sformatować się nie da... :( To jest karta 1gb - Na nokii ta karta działa... pliki można na przerzucać i za pomocą tel. i komputera.
Czy w takim przypadku jest błąd z telefonem MOTOROLA ? I mam pecha ? :evil:

ardsdz - Pią Sty 22, 2010 13:23

Myślę, że na karcie mogą być pliki chronione uniemożliwiające jej sformatowanie. Te jednak powiiny dać się wykasować za pomocą komputera.
W przeciwnym razie błąd jest spowodowany przez telefon, jednak pomogłoby tu przeaktualizowanie, bądź wymiana jego oprogramowania.

ziomiwan - Pią Sty 22, 2010 23:16

Być może karta jest zaszyfrowana przez telefon i nic z nią nie zrobisz... Nadaje się jedynie na śmietnik.
Musisz sprawdzić na jakiejś innej karcie chociażby od znajomej osoby aby sprawdzić czy to wina karty, a podejrzewam, że tak.
A wydatek na kartę pamięci to jakieś 10-30zł w zależności od pojemności.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group