To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Włąsne ubezpieczenie na życie ?

fonhalo2 - Nie Sty 17, 2010 16:58
Temat postu: Włąsne ubezpieczenie na życie ?
Niedługo kończę naukę i tym samym tracę również ubezpieczenie zdrowotne co robić ?
ziomiwan - Nie Sty 17, 2010 19:32

Ubezpieczyć się.
fonhalo2 - Śro Sty 20, 2010 13:21

No tak ale jak to zrobić jakieś objaśnienie by się przydało słyszałem że są różne ubezpieczenia na życie zdrowotne ? są jeszcze jakieś ?
ziomiwan - Śro Sty 20, 2010 19:58

Najlepiej przejść się do danego towarzystwa ubezpieczeniowego i porozmawiać z konsultantem, na pewno dowiesz się o wiele więcej niż od nas.
fonhalo2 - Sob Sty 23, 2010 14:16

hehe tak ale konsultant chce mi to sprzedać a wy nie więc jest delikatna różnica :P , ciekaw jestem jak to pzu plan na życie się sprawdza.
ziomiwan - Sob Sty 23, 2010 23:55

Hmmm ale są też ludzie którzy mają w ofercie kilka różnych towarzystw ubezpieczeniowych i pokazują Ci oferty poszczególnych firm opisując od A do Z wszystko.
Nieraz chodzą też po domach z ofertami.

fonhalo2 - Wto Sty 26, 2010 18:35

Do tych domokrążców nie mam zaufania jednak sam się wolę umówić albo do biura podjechać, hym to to jest rozwiązanie jak koleś ma kilka ubezpieczalni pod sobą można dobrać ofertę, słyszałem że to pzu plan na życie jest dość elastyczne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group