To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KE970 Shine - USB Problem

CreativE_ - Śro Sty 13, 2010 17:26
Temat postu: LG KE970 Shine - USB Problem
Teraz dokładnie opiszę mój problem.

Kupiłem LG KE970 Shine i gdy podłączam do komputera z opcją "Pamięć Masowa" nie wykrywa mi nic a jak wykryje to wyskakuje komunikat: "Nieznane urządzenie USB".
Widziałem podobne problemy ale pisze nowy temat bo chciałbym podkreślić kilka rzeczy, których nie znalazłem. Mianowicie: Mój system operacyjny to "Windows 7", i gdy podłączam drugi.. identyczny telefon z tym że jest ciemniejszy.. on normalnie funkcjonuje, a ten mój .. NIC .. a koledze który wgrywał mi softa.. działa normalnie - też na Windows 7 ..
Bardzo mi zależy.. proszę o pomoc.

(Zainstalowałem też sterowniki z płytki i próbowałem też z PC Sync i Usługą danych.. ale wtedy już całkiem nie wykrywa)

ardsdz - Czw Sty 14, 2010 14:51

Programem do LG USB też nie rusza?
Masz na myśli softa do LG, prawda? Problemem może być jego zła wersja, radziłbym go przeinstalować na nowszą werję.
Sądze, że jest to wina softu, nic innego mi do głowy nie przychodzi po tym jak napisałeś, że na identycznym telefonie działa.
Na k800 miałem podobnie, tzn. Windows nie wykrywał mi urządzenia, bądź nawijał, że jest uszkodzone. Pomogła zmiana kabla USB, na innym już działał normalnie, ale to raczej inny problem.
I teraz bajer na koniec: Windows 7 ma kłopoty z telefonami komórkowymi, większe niż WindowsXP.

PS: A w innych trybach też nie działa?

CreativE_ - Czw Sty 14, 2010 16:07

Cytat:
Problemem może być jego zła wersja, radziłbym go przeinstalować na nowszą werję.


Kiedy wgrywaliśmy softa, to jak zawsze wgrywaliśmy go pewnym programem, który pobiera aktualnego softa z internetu..


Cytat:
PS: A w innych trybach też nie działa?


Niestety nie działa ;/

ardsdz - Pią Sty 15, 2010 12:49

Ew. wina sterowników, ale żeby to potwierdzić musiałbym wiedzieć, czy na innych komputerach się uruchamia. Wciąż jednak radzę ponownie przeinstalować soft.
CreativE_ - Pią Sty 15, 2010 20:49

na komputerze mojego kolegi uruchamia się.. jakie sterowniki być mi radził zainstalować?
ziomiwan - Pią Sty 15, 2010 20:51

Sterowniki od LG do Twojego telefonu.
Oczywiście najpierw usuwając te które masz już zainstalowane.


ZMIEŃ KOLOR W PODPISIE.

CreativE_ - Pią Sty 15, 2010 20:53

jeśli chodzi o te sterowniki z płytki to mam je zainstalowane.. dlatego pytam czy w ogóle są jakieś inne?
ziomiwan - Pią Sty 15, 2010 21:08

Więc je odinstaluj i zainstaluj ponownie.
Jeśli to nie przyniesie rezultatu to poszukaj na stronie LG.


Zmień kolor w opisie bo dostaniesz warna. Ostatni raz ostrzegam.

CreativE_ - Nie Sty 17, 2010 14:08

nie pomogło :roll:
ziomiwan - Nie Sty 17, 2010 19:34

Przed instalacją mogłeś przeczyścić komputer ze śmieci np. EasyCleanerem oraz przeczyścić rejest również może być ten program lub WinASO i wtedy zainstalować dopiero stery.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group