To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Ktory wybrac ?

Maro8o - Śro Sty 13, 2010 13:12
Temat postu: Ktory wybrac ?
Witam. Ostatnio nie bylem na bieżąco z nowymi telefonami, a teraz przyszedł czas na zakupienie jakiegos cacka.
Moim kryterium do wyboru telefonu jest: jak najlepsza jakosc nagrywania video

Z tego co zdążyłem przejrzeć spodobały mi sie nastepujące tel.

Samsung W8910i Pixon
Sony Ericsson Satio
Nokia N97
Samsung Omnia HD

Wiem że od razu powinienem wybrać Omnie HD, ale poczytałem troche na temat tego telefonu i srednio jestem do tego przekonany.

Prosze pomożcie wybrac mi jak najlepszy pod tym wzgledem telefon, lub polecic ewentualnie inny..

Z gory dziekuje
Pozdrawiam Maro8o

Gonzales - Śro Sty 13, 2010 15:24

moim zdaniem Samsung omnia HD jest najlepszym wyborem później Pixon, nokia n97 i Satio piszac od najlepszego do najgorszego :)
ardsdz - Śro Sty 13, 2010 15:26

Omnia HD hehe.
Tyle słyszałem o tym telefonie, i mimo że nie miałem okazji go wypróbować, jestem do niego przekonany.
Ew. HTC HD, a może nawet HD2.
Pixon nadaje się tylko do robienia zdjęć i filmów, nie ma systemu markowanego przez Windows, Symbian, czy inne tylko swój systemik.
N97 niby jest dobra i świetnie wygląda, ale nie jestem nią oczarowany. To dobry telefon, ale przyznam, że parę rzeczy w nim niedopracowali(slid się ściera podobno).
Sam kiedyś byłem zafascynowany Satio, ale nie oferuje on raczej nic prócz aparatu i systemu, który działa dość szybko i rzadko "zamula".

ziomiwan - Śro Sty 13, 2010 16:40

M8910 Pixon12 bije te wszystkie telefony na głowę jeśli chodzi o video i zdjęcia. To poprostu cyfrówka z telefonem ;) .
Widziałem kilka testów i porównań zarówno video jak i zdjęć i w każdym teście Pixon 12 wygrywał. Jest to idealny telefon do robienia zdjęć jak i kręcenia filmików.

ardsdz - Śro Sty 13, 2010 16:43

Zresztą Sam piszesz, że zależy ci na aparacie i filmach, jeśli jednak cenisz także funkcjonalność telefonu stawiałbym na Omnię HD, albo jakiś inny z systemikiem, chyba że Ci na tym nie zależy...
darkgee - Śro Sty 13, 2010 17:01

Omnia HD ma bardzo dobre video. Możesz nagrywać filmiki w rozdzielczości nawet 1280x720. Tutaj masz filmiki i zdjęcia z tego Samsunga:
Kod:
http://www.symbianos.pl/artykuly/telefony/625-samsung-i8910-test-uzytkownika?start=9

Ja bym brał Omnię HD.

ardsdz - Czw Sty 14, 2010 14:54

Ja również stawiałem od początku na większą funkcjonalność Omni HD, a wideo i tak ma dobre, choć widać różnicę miedzy PIXONEM.
bepr0 - Pon Sty 18, 2010 21:48

Który z nich ??

MDA COMPACT IV
SAMSUNG OMNIA
NOKIE 5800
SAMSUNG S8300

ziomiwan - Pon Sty 18, 2010 22:07

Bez dwóch zdań Samsung Omnia jest najlepszym telefonem z wymienionych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group