To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Który lepszy ?

ardsdz - Śro Mar 17, 2010 18:17

"CAŁKIEM" dobry telefon, prawda darkgee? Całkiem, całkiem, ale jak piszesz, że go nie przeciążasz to daje radę pewnie. Ja tam swojemu bym takich forów nie dawał :mrgreen:
darkgee - Czw Mar 18, 2010 18:41

Nawet nie wiem jak to jest jak go się przeciąża :mrgreen: . Właściwie od początku słucham na nim tylko muzyki i do tego nadaje się super (jest nawet wygodniejszy od iPoda).
ardsdz - Pią Mar 19, 2010 13:34

Kurde, ja tam na swoim o zbytniej wygodzie w słuchaniu muzyki nie mogę powiedzieć... Ale jakoś daje radę. No, w tym akurat Nokia jest lepsza, przyznaję :smile:
Ale jak się na nim rysuje fajnie... plus "muzyczka", wi-fi, może jakiś filmik czasami. Te telefony to powoli przestają być telefonami...

ziomiwan - Pią Mar 19, 2010 22:19

Panowie, nie zbaczajmy z tematu ;) .

Ale co prawda to prawda, to już są bardziej komputery niż telefony.

zcw - Sob Mar 20, 2010 21:03

Czyli 5530?? Ale np. 5230 ma lepszą baterię i GPS, chociaż główny minus - brak WiFi. :( Idealna by była 5800, tylko cenowo trochę za droga.

A może e63?? Ma ktoś?? Jak do słuchania muzyki? I jak ogólnie się sprawuje?
Ona chyba ma starszego symbiana?

darkgee - Nie Mar 21, 2010 12:13

Oj, E63 do słuchania muzyki nie nadaje się w ogóle. Tam jakość muzyki jest po prostu straszna.
A to czy wybrać 5230 czy 5530 zależy właśnie od tego, czy potrzebujesz WiFi czy GPS.

ardsdz - Nie Mar 21, 2010 13:31

Jak siedzisz w internecie to już wogóle nie ma co się zastanawiać, bo GPS sobie odpuścisz, a z internetem trudniej będzie :wink:
A 5800 to i tak nic dobrego...
E63 i muzyka? Dobre sobie...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group