To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - samsung d900i pilnie potrzebuję POMOCY !!

mirabelcia999 - Pon Sty 11, 2010 19:08
Temat postu: samsung d900i pilnie potrzebuję POMOCY !!

Witam!
Mam ogromny problem bo zamoczyłam telefon samsunga d900i :sad:
No i kumpela poradziła mi go rozebrać i wysuszyć ..
Działam przez kilka dni, ale mi nie działało kilka przycisków i go wyłączyłam ..
Okazało się ze nie włączy się..
Nie wiem co robić niedawno kupiłam fona i tu taka klapa :/
Nie wiem co z nim zrobić .. Czy można go jakoś naprawić.. A jak tak to ile to mogłoby kosztować i czy się wgl opłaca :) Proszę o szybką odpowiedź :)
Z góry dziękuję :*:*

darkgee - Pon Sty 11, 2010 19:27

Spróbuj zanieść do komisu i niech tam zobaczą. Bo nam jest trudno stwierdzić co padło w telefonie i ile może kosztować naprawa. Bo może być to jakaś pierdółka za kilka złotych, a równie dobrze może to być płyta główna, której wymiana kosztuje >200zł.
ardsdz - Pon Sty 11, 2010 19:32

Zalane wnętrze może być poważnym problemem, samemu nic bym nie kombinował, choć jeśli bym go zobaczył pewnie wiedziałbym o co chodzi, he. Komis to najlepsze rozwiązanie, zgadzam się z kolegą. Myślę że w najgorszym wypadku wyniesie Cię to około 300zł.
ziomiwan - Pon Sty 11, 2010 23:48

Oj jeśli zamoczył się z baterią to mogło być spięcie na płytce głównej i klapa...
ardsdz - Wto Sty 12, 2010 14:27

Płyta główna najdroższa do wymiany, ale równie dobrze może być to poprostu obwód odpowiadający za przesyłanie zasilania w celu włączenia telefonu, albo jakieś inne mało istotne dziadostwo, którego naprawa nie przekroczy 20zł.
Gonzales - Wto Sty 12, 2010 22:25

jedno pocieszenie że telefon nie jest drogi i można go tanio kupić na allegro (około 100zł) proponował bym go rozkręcić i przeczyścić spirytusem bądź perfumami w sprayu i zostawić go na kilka godzin żeby wysechł... jeżeli to nie przyniesie rezultatu to pozostaje komis lecz najlepiej podać kwotę żeby naprawa nie przekroczyła wartości telefonu ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group