To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - sony z710i

sonko - Nie Sty 10, 2010 15:49
Temat postu: sony z710i
mam problem ponieważ miałam samsunga i zmieniam tel na sony er. z710i i mam problem z smsami- na mojej karcie w samsungu miesci sie tylko 20 smsow a na telefonie 200.. gdy przekladam karte do sony to te 20 smsow z karty mam- w "wiadomosci zapisane" i tyle. nie idzie tych wiadomosci z karty przerzucic jakos na tela ani do folderu przychodzace zeby byly one w tel. wtedy zwalniam karte i z samsunga przenosze na sony kolejne wiadomosci.. a zalezy mi zeby te wiadomosci zgrac z jednego na drugi tel. nie wie ktos czy sa jakies opcje odnosnie tego albo cos? prosze o pomoc znawcow ustawien sony ericssonow.
darkgee - Nie Sty 10, 2010 18:28

Najlepiej jakbyś zgrał je na kompa z Samsunga przy pomocy PC Suite Samaunga i wgraj je na SE przy pomocy PC Suite od SE.
sonko - Nie Sty 10, 2010 20:14

hmm mam do sony oprogramowanie na kompie ale samsung nie wiem czy ma opcje usb :( swoja droga myslalam ze przez usb pc suite nie da sie wiadomosci zgrac na kompa albo wgrac na telefon..

samsunga moge podlaczyc do usb to samo z sony ericssonem ale nie mam pojecia jak transfernąc smsy i czy da się w ogóle? pozdrawiam.

ziomiwan - Nie Sty 10, 2010 21:07

Edytuj posty, bo będzie warn.

Nie wiem czy się da skopiować smsy chociażby z samsunga. Miałem wiele samsungów, ale nigdy nie kopiowałem smsów z nich bo i po co??

sonko - Nie Sty 10, 2010 21:42

własciwie to ja ich nie chce kopiowac- jakby była taka mozliwość wrzucenia ich na kompa przez usb a potem zgrania ich przez usb na drugi tel to by było przecudownie ale nie mam pojęcia :/
ziomiwan - Nie Sty 10, 2010 22:46

A co to niby byłoby?? Kopiowanie, a przenoszenie to jakaś różnica??...
sonko - Pon Sty 11, 2010 15:32

ok fakt- jak kto to ujmie ale czy moglabym sie dowiedziec jak moge to zrobic i czy w ogole moge przez usb na kompa i z kompa- na takiej zasadzie hm?
darkgee - Pon Sty 11, 2010 16:26

Przecież o tym ci właśnie pisałem. Niemożliwe, abyś nie miał opcji USB. Ja w swojej starej Nokii 6100 maiłem nawet PC Suite.
ardsdz - Pon Sty 11, 2010 19:24

Pierwszy raz o czyś takim słyszę panowie... Oczywiście, że można to zrobić. I to bez problemu.
Kopiujesz USB sms'y na komputer i wgrywasz także przez USB na komórkę, czyli poprostu kpiujesz, albo wycinasz i wklejasz, czy co tam preferujesz...
Samsung ma USB, nawet modele bez kolorowego wyświetlacza miały(niektóre rzecz jasna), podłącz, otwórz folder(najlepiej przez program, choć można i bez niego, jak się postarasz), skopiuj, podłącz drugi i wklej. Nie wiem w czym problem. Nie trzeba mieć do tego programu w przypadku SE.

sonko - Wto Sty 12, 2010 13:38

to super- ciesze sie-skombinuje usb do samsunga i oprogramowanie i ok. tylko jeszcze jedno pytanie- jezeli bede te wiadomosci wrzucala na sony ericssona to wtedy beda one lecialy do folderu wiadomosci zapisane-a tam wiadomosci sa zapisywane tylko i wylacznie na karcie..a na karcie miesci sie malutko esow i nie ma opcji wgrania ich do folderu przychodzace. tak ma kazdy sony er. czyli w tym wypadku pewnie opcja dokupienia karty pamieci..hm nie wiem wlasnie jak to jest z tymi se. dzieki za wszystkie odp;)
ardsdz - Wto Sty 12, 2010 14:34

Jeśli masz kartę pamięci to poprostu w trybie USB Soniaka wybierasz opcję pełnego połączenia telefonu z komputerem, a system Windows, czy co tam posiadasz, wykrywa kartę pamięci i dysk telefonu tak jak pendrive'a, albo inny nośnik danych. Wchodzisz w kartę, albo dysk telefonu, wybierasz opcję Message(wiadomości), potem wklejasz tam gdzie chcesz. Tak jest we wszystkich SE, które miałem okazję wypróbować.
Można też to zrobić PCSuitem na SE; jest to o wiele łatwiejsze rozwiązanie, gdyż to prościutki w obsłudze programik.
Na przyszłość: pisz nieco bardziej składnie i przemyśl to o co chcesz zapytać, bo naprawdę, mimo że jestem humanistą, to ciężko mi Ciebie zrozumieć.

ziomiwan - Wto Sty 12, 2010 21:22

A ja ostrzegę przed pisaniem w taki sposób. Chciałem odpowiedzieć na Twój post sonko, ale nerwy za bardzo mnie ruszyły i nie chce być nie miły.
PISZ JAK CZŁOWIEK! Używaj dużych liter tam gdzie trzeba. Stawiaj NORMALNIE kropki i inne znaki interpunkcyjne. W przeciwnym wypadku dostaniesz warna, a temat poleci do kosza.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group