To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - sony ericsson SATIO vs samsung OMNIA HD

Matisz - Sob Sty 09, 2010 16:10
Temat postu: sony ericsson SATIO vs samsung OMNIA HD
Witam, mam zamiar kupić dla siebie telefon zastanawiam sie nad modelami
sony ericsson SATIO
samsung OMNIA HD

Co o nich sądzicie który byście wybrali
za i przeciw ; p



P.s mam monitor Full Hd ; ) :mrgreen:

ziomiwan - Sob Sty 09, 2010 19:25

Omnia HD jest o niebo lepsza pod każdym względem od satio...


Bardzo cieszy mnie to, że masz monitor full HD.... Gratuluje...

Matisz - Sob Sty 09, 2010 19:49

chodziło mi o to że mam monitor Full hd i czy zdjecia zrobione Omnią HD będą miały lepszą jakośc na tym monitorze.
ziomiwan - Sob Sty 09, 2010 20:53

Omnia HD ma wyświetlacz HD i wyjście HDMI, więc jakość zdjęć niema tu nic do rzeczy, choć zdjęcia robi naprawdę wspaniałej jakości.
Matisz - Czw Sty 14, 2010 13:56

A czy da sie w Samsung omni Zmienić język z angielskiego na Polski.?
ardsdz - Czw Sty 14, 2010 14:57

Da się :razz:
Wgrywamy polskie menu i już, bo raczej polskiego języka tam nie znajdziesz. Jeśli sam tego nie potrafisz to w serwisie masz to za 30zł.

ziomiwan - Pią Sty 15, 2010 19:38

Da się, ale po co? Kupujesz jakiegoś z zagranicy?? Jeśli tak to wiedz, że gwarancja u nas kraju będzie nieważna.
ardsdz - Nie Sty 17, 2010 11:34

Niekoniecznie z zagranicy, na allegro od diabła jest tego dziadostwa(sprowadzanego z zagranicy :grin: ), które kuszą niskimi cenami, dwuletnią gwarancją itp. I haczyk, że nie mają polskiego menu, a wtedy jeśli nie znasz języka, w którym ono jest, to albo się męczysz, albo przyzwyczajasz, albo ryzykujesz i wgrywasz polskie.
ziomiwan - Nie Sty 17, 2010 19:38

A kolejny haczyk w tym, że gwarancja jest nieważna ;) . Jeśli telefon zakupionu jest w anglii to tam tylko jest ważna gwarancja.
ardsdz - Pon Sty 18, 2010 13:24

Dlatego też nie podaję w linkach produktów z allegro, które nie posiadają polskiego menu, albo które nie mają gwarancji, jeśli są nowe oczywiście. Samemu odradzam również podejmowanie takiego ryzyka, na zasadzie "A może mi się nic złego nie przytrafi".
ziomiwan - Pon Sty 18, 2010 22:21

ardsdz - dobrze prawi i warto zastosować się.
warka - Czw Lut 11, 2010 14:28

ja dla mnie zdecydowanie satio, sony ericsson naprawde sie rozwija , tel. ma duzo ciekawych funkcji, bateria bez zastrzezen


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group