To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Loteria Orange

mateuszBBB - Pią Sty 22, 2010 13:40

ziomiwan: mysle, ze temat wyzszosci lub nizszosci loterii orange, nad innymi sie wyczerpal. Ja przynajmniej wszystko co mialem do powiedzienia - powiedzialem.
ziomiwan - Pią Sty 22, 2010 23:11

Nie powiedziałeś nic na temat tego w czym ona jest lepsza, bo jak dla mnie to niczym się nie różni.
mateuszBBB - Pon Sty 25, 2010 13:44

Alez napisalem. Gra w erze odbywala sie bardziej na zasadzie licytacji niz loterii, w plusie bylo kilka kategorii nagrod i kazdy mogl wygrac w jednej z nich, co nie utrudnialo moim zdaniem wystarczajace gry zawodowcom.
Mechanizm jest na pewno wszedzie podobny, ale licza sie szczegoly. W orange jest jeszcze ten caly klub orange, ktory zdecydowanym osobom na gre ulatwia wziecie udzialu w grze (samoistnie wysyla smsa, o 50% taniej). I to tyle.
Choc jestem raczej blizej zdania, ze loteria jest inna, nie lepsza. Dziala na innych zasadach. Staram sie tego nie wartosciowac. Napisawszy, ze jest lepsza nie wyrazilem sie wystarczajaco jasno.

haloxavi - Wto Lut 02, 2010 11:56

A co to za klub? Mateusz ile już wysłałeś smsów na loterii, bo rozumiem, że wiele skoro tak wychwalasz.
mateuszBBB - Czw Lut 04, 2010 15:17

haloxavi napisał/a:
A co to za klub? Mateusz ile już wysłałeś smsów na loterii, bo rozumiem, że wiele skoro tak wychwalasz.


Co do klubu, to sam nie wiem dokladnie. W regulaminie jest to jakos tak napisane, ze trudno mi zrozumiec.
A loterii raczej nie wychwalam, chcialem po prostu lepiej zrozumiec jak to dziala i przylozyc to do loterii innych operatorow.

haloxavi - Wto Lut 09, 2010 11:25

Skoro piszesz, że loteria przykładowo Ery miała gorsze zasady to chyba wychwalasz Orange na tle innych operatorów (przynajmniej tak to zrozumiałem). Dziwne, że tak szczegółowo znasz loterię, a w ogóle z niej nie korzystasz....
mateuszBBB - Śro Lut 17, 2010 10:32

szczegolowo takze znam srodki stylistyczne i sposoby wersyfikacji, a wierszy nie pisze...
haloxavi - Pią Lut 26, 2010 11:27

Ale pewnie próbowałeś ;-)
To w takim razie jaki miał cel założony przez Ciebie wątek?

mateuszBBB - Pią Lut 26, 2010 14:44

raczej czysto informacyjnie sie pytalem. moze bylby to hicior i samemu bym zagral. :)
a wiersze to konstruowalem zanim dowiedzialem sie co i jak sie buduje. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group