To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Zerwanie umowy.

Admick - Pią Gru 25, 2009 13:57
Temat postu: Zerwanie umowy.
Otóż tak 5 grudnia 2009 zawarłem umowę na 2 lata. Nie jestem zadowolony z usług tej sieci. Czy mogę zerwać umowę. Jeśli tak to jaki jest tego koszt.
darkgee - Pią Gru 25, 2009 17:06

Koszt zależy od operatora. Ale pamiętaj, że możesz zerwać umowę, bez żadnych konsekwencji, jeżeli operator zmieni regulamin i nie poinformuje cie o tym.
ziomiwan - Pią Gru 25, 2009 19:21

Koszty zerwania umowy masz podane w umowie oraz regulaminie. Przeważnie jest to pozostała ilość miesięcy do końca umowy x suma miesięczna x ileś tam.
Nie można zerwać umowy bo coś Ci się nie podoba.
Operatorzy zmienili regulamin dość dawno więc to nie wypali.

Admick - Sob Gru 26, 2009 09:01

To proponujesz, żebym przecierpiał te 23 miesiące.
ziomiwan - Sob Gru 26, 2009 12:21

Nie masz wyboru. Ja nie proponuję, a mówię Ci jaką masz możliwość. A masz ją jedną bez ponoszenia dużych kosztów tj. przetrwać ten okres.
haloxavi - Pon Sty 04, 2010 13:31

Z ofertą dostałeś na pewno telefon, sprzedaj go, może wystarczy ci na płacenie samego abo, a weź coś innego? Chociaż to najgorsze rozwiązanie. O jakiego operatora chodzi i skąd się bierze Twoje niezadowolenie?
Admick - Sob Maj 29, 2010 11:38

haloxavi, Chodzi o operatora -> Era. Nie zadowolenie moje bierze się z tąd, że zawsze przekraczam ,,limity" i chcę przenieść się na kartę.
ziomiwan - Nie Maj 30, 2010 17:53

Zawsze możesz podnieść sobie abonament.
Ale tak czy inaczej musisz męczyć się do końca umowy.

Admick - Nie Maj 30, 2010 19:22

A dlaczego nie mogę jej zerwać? :?:
ziomiwan - Nie Maj 30, 2010 20:20

Dlatego, że wtedy czeka Cię kara umowna o której mowa w umowie którą to podpisałeś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group