To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung S7220 Kilka pytan

Shadow - Czw Gru 24, 2009 20:19
Temat postu: Samsung S7220 Kilka pytan
Hej mam kilka pytan co do tego telefonu poniewaz mam go dopiero jeden dzien :) . Czy jest mozliwosc usuniecia dzwonków mp3 z odtwarzacza lub tez z telefonu tak by mi nie wadzily ;) . Czy jest jakas mozliwosc wlasnego ustawienia korektora lub tez wgranie innych ustawien ? Moje pytanie jest takie poniewaz na sluchawkach motoroli ht820 dzwiek jest paskudny a zas na noki 5310 z tymi sluchawkami był cudny. I czy ladujaca sie aplikcja Google maps zawsze sie laduje bardzo dlugo lub tez zawiesza w poczatkowej fazie.

Pozdrawiam.

ziomiwan - Pią Gru 25, 2009 01:02

Pisałem o tym już kilka razy na forum..
Możesz pominąć dzwonki jedynie tworząc własną playlistę, innej możliwości niema.
Niewiem jak jest w s7220, ale w ustawieniach powinieneś mieć wybór różnego rodzaju ustawień equalizera, z tym że sam nie możesz ustawić sobie poszczególnych potencjometrów.
Słuchawki, to jest zależne od tego który telefon "lubi" dane słuchawki, na jednym telefonie te słuchawki mogą grać dobrze, na drugim nie i na odwrót.
Google maps pobiera cały czas dane więc zależne jest to od zasięgu w jakim jesteś, najszybciej załaduje w strefie zasięgu 3G. Oczywiście jest to płatne.

Shadow - Pią Gru 25, 2009 01:10

Owszem jest Kilka equalizerow do wyboru ale widocznie nie sa one pod te sluchawki a jedynie pod seryjne samsunga ;/ . Czy byla by jakas mozliwosc na wgranie swoich equalzerow lub tez z jakiegos programy cos typu foobar ?
ziomiwan - Pią Gru 25, 2009 11:22

Na javę znajdziesz jakieś programy do muzyki, ale nie da się ich zminimalizować tak aby można było pisać sms np.
A cała sprawa nie leży po winie equalizera, a słuchawek. Widocznie Samsung ich nie lubi i nie będzie na nich dobrze grać.
Możesz kupić sobie takie tanie słuchawki http://allegro.pl/item859...duos_f_vat.html i myślę, że będą grać znakomicie. Miałem je już na kilku telefonach i na każdym grały wyśmienicie, głośno, czysto, z dobrym bassem.

Shadow - Pią Gru 25, 2009 16:01

takie sluchawki mam w zestawie. a caly bajer jest w tym ze te motoroli sa bluetooth
ziomiwan - Pią Gru 25, 2009 19:23

Słuchawki bluetooth według mnie to najgorsze co może być do słuchania muzyki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group