To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Ubezpieczenie auta.

fonhalo2 - Śro Gru 23, 2009 23:28
Temat postu: Ubezpieczenie auta.
Gdzie macie ubezpieczone autko OC i AC myślę nad jakimś towarzystwem ubezpieczeniowym ale nie wiem co wybrać ?
halohalo - Czw Gru 24, 2009 13:47

Myślę, że warto wybierać spośród tych największych i najbardziej znanych firm. Wydaje mi się, że będziesz miał większą gwarancję wypłaty ewentualnego ubezpieczenia.
ziomiwan - Czw Gru 24, 2009 19:02

Dokładnie tak jak napisał halohalo, ale najlepiej spojrzeć na jakiś niezależny ranking firm przodujących w tym segmencie ubezpieczeń, piszę niezależny bo patrzeć na ranking który dane towarzystwo ubezpieczeniowe ma na swojej stronie to trochę mija się z celem.
fonhalo2 - Nie Gru 27, 2009 15:41

Chyba masz rację większe firmy takie jak np pzu dają większą gwarancję wypłacalności i będę spokojniejszy jak u nich wezmę. Ale ciekaw jestem doświadczeń forumowiczów z ubezpieczycielami...
ziomiwan - Nie Gru 27, 2009 18:08

Oj nie nie nie. Akurat PZU to nie bierz pod uwagę... Z nimi największe problemy zawsze występowały z wypłacalnością, jak i oszacowaniem szkód...
fonhalo2 - Nie Sty 10, 2010 12:49

Moje zdanie jest wręcz przeciwne miałem zdarzenie drogowe dwa razy i za każdym razem obsłużyli mnie i wypłacili tak że byłem zadowolony poza stresem zdarzeniowym oczywiście. Teraz mają taką ofertę oc ac http://tanieocac.pzu.pl/
fonhalo2 - Wto Paź 12, 2010 19:33

Warto zajrzeć na tą stronę http://www.youtube.com/atrapy , ciekawie wykonana fajnie odpada ten tynk :P
fonhalo2 - Wto Paź 26, 2010 21:10

Czytałem o tym że Gazeta Bankowa przeprowadza ranking firm ubezpieczeniowych. Wyniki rankingu zostaną opublikowane w listopadowym wydaniu Gazety Bankowej. Towarzyszyć będą im analizy rynku ubezpieczeniowego przygotowane przez ekspertów PwC, jurorów i dziennikarzy Gazety Bankowej. W ubiegłorocznym zestawieniu niekwestionowanym liderem rynkowym w obu kategoriach było PZU.
Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone w dwóch kategoriach - ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia majątkowe.

DB - Pon Lis 04, 2013 10:57

mBank dla klientów eKONTA oferuje OC z gwarancją
najniższej ceny, więc myślę, że warto sprawdzić.

Anonymous - Sob Sty 24, 2015 12:52

Ja swój samochód ubezpieczam już od jakiegoś czasu w Silesia Ubezpieczenia, nie miałem kłopotów, ale też nie miałem jakiś wypadków, najwyżej stłuczka mi się trafiła. Stawki mają przyjazne, poza tym po prostu jest z nimi dobry kontakt a to też ważne, według mnie.
Anonymous - Wto Mar 03, 2015 15:56

No nie wiem... Silesia Ubezpieczenia zbiera dosyć nieprzychylne opinie na rynku. Generalnie najlepiej jest popytać samemu znajomych jak wyglądają sprawy w danej okolicy. To zawsze jest kwestia poszczególnych oddziałów, gdzie pracują różni ludzie. W każdej firmie ubezpieczeniowej można trafić na świnie, choć przyznaje że niektórzy ubezpieczyciele mają wyjątkowo nieprzychylną postawę...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group