To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon z OS. za 700-800zł?

ardsdz - Pon Gru 21, 2009 17:55
Temat postu: Jaki telefon z OS. za 700-800zł?
Witam.
Otóż mam zamiar zakupić telefon, co ważne nowy i tylko taki wchodzi w grę, z systemem operacyjnym i wi-fi w granicach 700-800zł. Dobrze by było gdyby posiadał on niezgorszy aparat(choć na 8 mpx raczej mi nie zależy), dotykowy wyświetlacz także nie jest potrzebny. Do tej pory zastanawiałem się nad Nokią N95 oraz Samsungiem Omnią wersją Lite(b7300 dla ścisłości), gdyż wersja pierwsza(i900) z powodów cenowych jest poza moim zasięgiem. Tak więc za wszelkie propozycje i porady będę wdzięczny.
PS.Oferty allegro są mile widziane.

ziomiwan - Pon Gru 21, 2009 22:23

http://www.allegro.pl/ite...owszy_soft.html
Omnia za 775zł ;) nówka sztuka.
Omnia lite jest również świetnym telefonem, niewiele gorszym od Omni i900.
Jest ona o niebo lepsza od n95.

ardsdz - Wto Gru 22, 2009 11:37

Poblem w tym, że nie mam zbytniego zufania do WM, do tej pory w moim zastosowaniu się nie sprawdzał. A niewielka różnica cenowa pomiędzy n95 i Omnią lite sprawiają, że wybór jest dla mnie co najmniej trudny. Symbian jak dla mnie jest dobrym systemem, no i n95 ma naprawdę dobry aparat. Może jeszcze jakieś propozycje?

Procesor Omni lite też wydaje się być bardziej zachęcający, około dwóch razy szybszy, ale tak jak mówię nie miałem tego urządzenia w ręku więc nie wiem jak się sprawuje.

ziomiwan - Wto Gru 22, 2009 22:54

Symbian może i dobra rzecz, ale nie w n95 która jest bardzo awaryjna.. Zwiechy, resety, przymulanie to chleb powszedni w tym telefonie...
Dlatego też nie polecam tego telefonu. Nie polecam nigdy czegoś czego sam nie chciałbym mieć.
A Omnia Lite czy też i900 jest o niebo lepsza, brak zwiech, płynne działanie, po prostu cud miód orzeszki ziemne ;) .

darkgee - Śro Gru 23, 2009 11:27

N95 owszem ma Symbiana, ale jest beznadziejnie wykorzystany. Telefon co chwilę woła o pamięć i podładowanie baterii. Omnia (LITE) byłaby o wiele lepszym wyborem.
ardsdz - Śro Gru 23, 2009 12:29

Dzięki, chyba mnie przekonałeś, tym bardziej, że wymaga się ode mnie szkiców i rysunków więc dlatego tak bardzo rozważałem zakup Omni lite(aplikacje na WM umożliwiające rysowanie na telefonach z dotykowym ekranem). Poza tym z tego co wyczytałem WM 6.5 będzie się lepiej sprawdzał dla osób takich jak ja. No i parametry CPU i RAM. Zwykle nie mam problemu z wyborem telefonu, ale teraz wolałem się spytać kogoś kto bardziej się na tym zna niż ja. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
darkgee - Śro Gru 23, 2009 16:09

Poza tym do Omnii i900 możesz zainstalować np. WM 6.5 + Manillę 2.5, co bardzo ułatwi ci obsługiwanie się telefonem.
ardsdz - Czw Gru 24, 2009 11:20

darkgee, ale OMNIA i900 nie wchodzi w grę, szefie :)
OKAZJONEOPL - Śro Gru 30, 2009 14:24

Na allegro z pewnością można spotkac Omnie w rozsądnej cenie,ale z tymi sprzedawcami to też uważaj,ktoś kto się na tym zna może bez problemu ukryć kilka istotnych wad,wybierz naparwde dobrze.
Co do samego telefonu to takzwe polecam Omnię,,będziesz zadowolony-a co ważne telefon nie zawiesza sie i nie jest awaryjny.

ardsdz - Śro Gru 30, 2009 14:30

Mam nadzieję, że mówisz o Omni lte, bo bzdurą jest Omnia i900 na allegro za 800zł, jeszcze nowa, haha. Temat zamknięty(przynajmniej dla mnie).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group