To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Telefon do odbierania maili??

bociek - Śro Gru 16, 2009 15:49
Temat postu: Telefon do odbierania maili??
Poszukuję jakiegoś telefonu do 800 zł który obsługiwał by mi maile, coś takiego jak BB, ale nie wiem czy samo BB czy może jakąś Nokię?
ziomiwan - Śro Gru 16, 2009 22:40

BlackBerry na pewno będzie Ci się lepiej sprawdzało w czymś takim, a i ciekawiej wygląda.
bociek - Czw Gru 17, 2009 13:34

rzeczywiscie dizajn BB do mnie przemawia, ale pytam z ciekawości o Nokię bo słyszałem że też mają jakąś usługę do maili...
ziomiwan - Czw Gru 17, 2009 20:25

No mają mają, ale chyba lepsza jest funkcjonalność, wytrzymałość i jakość wykonania nieprawdaż?
bociek - Pią Gru 18, 2009 15:12

oczywiście że tak. Tylko teraz jest pytanie czy każda sieć obsługuje usługę BB dla klientów indywidualnych??
ziomiwan - Sob Gru 19, 2009 10:26

Oczywiście, że tak. W tym wszystkim kwestia dobrego działania emailowania leży po stronie internetu który to już wszystkie sieci oferują za niską dość cenę.
bociek - Pon Gru 21, 2009 15:34

No dobra, popatrzyłem i w orange (moja sieć "macierzysta") jest usługa BB ale tylko w abo firmowym, a nokia mail jest też w indywidualnym...
ziomiwan - Pon Gru 21, 2009 22:19

Ale przy odpowiedniej konfiguracji telefonu, oraz wykupieniu MB to niema żadnego znaczenia czy jest czy nie, bo telefon sam może odbierać email ;) .
bociek - Wto Gru 22, 2009 13:15

a widzisz, to nie wiedziałem. Myślałem że do BB trzeba wykupić jakiś specjalny pakiet na push to mail... Tak własnie jak jest z Nokią, ale jak mówisz że pakiety też dają radę to nie jest takie głupie... Tylko że wiesz... no ja mam abonament i chyba musiał bym do tego jakieś ORange Free wykupić na BB?
ziomiwan - Wto Gru 22, 2009 22:40

A w abonamentach nie mają jakiegoś pakietu MB??
bociek - Śro Gru 23, 2009 15:24

tak jak mówię średnio się na tym znam - wiem że operatorzy (plus zdaje się) ma na BB specjaną ofertę internetową, Orange zdaje się ze też ale tylko dla klienta biznesowego. A kupowanie pakietów to nie wiem czy ma sens... A mówię o Nokii bo jak pisałem, mają jakiś specjalny pakiet na nokia mail...
ziomiwan - Czw Gru 24, 2009 19:11

Kupowanie pakietów ma większy sens niż Ci się wydaje. Ja w plusie co miesiąc kupuję sobie 25MB za 5zł i śmigam po necie, sprawdzam email itp, itd. niczym się nie martwię, naprawdę super sprawa z tymi pakietami.
Jutro moze poszukam na orange jakiegoś info o tym.

bociek - Pon Gru 28, 2009 21:33

masz rację - rozejrzę się i po nowym roku napiszę co wybrałem :)
OKAZJONEOPL - Śro Gru 30, 2009 14:11

W tym wyopadku wszystko zależy od operatora.
Rzeczywiscie z tymi pakietami mb w plusie jest dużo łatwiej i jak dla mnie cena za takie 25mb-5zł jest stosunkowo nioiska. Nie wiem czy w Orange jest podobna opcja.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group