To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Nowy telefon z WiFi - do ok. 500zł

Cj111 - Pon Gru 14, 2009 19:55
Temat postu: Nowy telefon z WiFi - do ok. 500zł
Witam
Mam pytanie do orientujących się w temacie - jaki polecacie telefon (raczej nowy, chociaż ewentualnie mógłby być używany) koniecznie posiadający WiFi i przyzwoitą przeglądarkę w cenie do 500-600zł (piszcie też jak coś ciekawego jest za odrobinę więcej)?
Inne parametry są dla mnie mniej istotne, chociaż niegłupi byłby jakiś sensowny aparacik, przyzwoity i duży wyświetlacz, do przeglądania internetu, popularny system, java oczywiście... (chyba oczywiście, bo laikiem jestem ;) )
Z góry dzięki za odpowiedzi!
Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Gru 14, 2009 21:05

Może poszukaj LG GT500 na allegro w tej cenie?
Ma wszystko czego chcesz i jest naprawdę dobrym telefonem.

Cj111 - Pon Gru 14, 2009 21:49

Dzięki!
A wystrzegać się czegoś konkretnego przy kupowaniu na allegro, jeśli chodzi o telefony? Bo nie mam jednak pełnego zaufania do kupowania droższych rzeczy tam ;)
Pozdrawiam

ziomiwan - Pon Gru 14, 2009 22:01

Hmmm proponuję sprawdzać komentarze. Jeśli coś Ci się w nich nie podoba, bądź ich niema to nie radzę...
Albo najlepiej podaj link do allegro jeśli chcesz kupić ten telefon, ja sprawdzę, poczytam i powiem czy ok. Na allegro kupowałem już trochę rzeczy więc doświadczenie w tym mam ;) .

Cj111 - Sob Gru 19, 2009 23:37

Dzięki za propozycję, ale udało mi się już kupić telefonik, na szczęście bez żadnych problemów :)
Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz.

OKAZJONEOPL - Śro Gru 30, 2009 14:38

Ale w końcu masz tego LG tak?? I jak sie sprawuje?? Napsiz cos wiecej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group