To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - jaka Folia na wyświetlacz oraz tyl telefony??

ksylo1 - Śro Gru 02, 2009 23:07
Temat postu: jaka Folia na wyświetlacz oraz tyl telefony??
chcę kupic dobra folie na wyswietlacz oraz tył telefonu (iphone),
szukam jakiejs porzadnej aby nie było problemu z jej ewentualnym odklejeniem, generalnie codzienną eksploatacją....
co polecacie? jaki rodzaj? poliweglanowa, elektorstatyczna czy inna?
moze ktos juz kupował dobra folie na allegro? prosba o ewentualny link

ziomiwan - Czw Gru 03, 2009 02:07

Poliwęglanowa bez klejowa. Na swojej avili miałem folię firmy 3MK ale słyszałem, że dobre są również firmy diamond coś tam.
darkgee - Czw Gru 03, 2009 16:30

Ja mam jakoś poliweglową folię za 10zł. Trzyma już cały rok trzyma i nic się nie rysuje.
OKAZJONEOPL - Czw Gru 03, 2009 21:05

W zupełności się zgadzam,ostatnio bardzo dobre recenzje zbiera folia poliwęglanowa,więc to będzie chyba najlepszy zakup.
ziomiwan - Pią Gru 04, 2009 00:26

Ale trzeba uważać na firmę. Nie którzy leserzy pakują byle co i podpisują FOLIA POLIWĘGLANOWA, a to zwykła folia, ale ludzie nie wiedzą jak powinna wyglądać prawdziwa poliwęglanowa i łykają to...
ksylo1 - Pią Gru 04, 2009 10:16

ok dzieki za pomoc
darkgee - Sob Gru 05, 2009 13:08

Folie poliwęglanowa jest łatwo rozróżnić, bo jest ona twardsza od zwykłych folijek.
ziomiwan - Sob Gru 05, 2009 14:15

darkgee- Ty to wiesz, ja to wiem, ale jeśli ktoś ma pierwszy raz styczność z czymś takim to byle co mu dadzą i będzie pewien, że to poliwęglan.
darkgee - Nie Gru 06, 2009 11:27

Wiem i po to to napisałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group