To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon do 1200

gavelgapa - Wto Gru 01, 2009 19:04
Temat postu: telefon do 1200
Witam chcialbym kupic telefon z wifi do przegladania neta w sql najlepiej jak by aparat nie był gorszy niz 3.2 pixela.Najbardziej zastanawialem sie nad lg bl40; htc diamond i sony ericsson xperia nie wiem za bardzo ktory najlepszy ale mysle ze mi jakis polecicie mile widziane nowe propozycja a i najlepiej jak telefon proponowany bedzie nowka :P
ziomiwan - Śro Gru 02, 2009 00:22

A może lepiej LG GD900 ??
gavelgapa - Śro Gru 02, 2009 14:46

ten lg nie jest taki zły ale nie chcialbym polaczenia slidera z dotykiem
ziomiwan - Śro Gru 02, 2009 15:55

Dlaczego? To zawsze wygodniejsze niż sam dotyk. Po pewnym czasie możesz uznać, że dotyk na dłuższą metę jest męczący, a wtedy wysuwasz klawiaturę.
Ale jeśli wolisz sam dotyk to wyrwiesz w tej cenie Samsunga Omnia II, Omnia HD, I7500 Galaxy lub właśnie LG BL40 który jest również dobrą propozycją.

darkgee - Śro Gru 02, 2009 17:18

gavelgapa, ale takiego BL40 nie wyrwiesz za 1200zł. A GD900 to bardzo dobra propozycja. A Diamond i Xperia są trochę słabe.
OKAZJONEOPL - Czw Gru 03, 2009 21:15

Diamond jest troche słaby?? Chyba żartujesz,jak dla mnie prezentuje się bardzo dobrze pod każdym względem. zgodze się,że połączenie slidera i dotyk jest niezbyt udane a juz napewno niepraktyczne.
ziomiwan - Pią Gru 04, 2009 00:23

I znów się nie zgodzę z Tobą OKAZJONEOPL. Chyba nie miałeś nigdy w ręku slidera i do tego z dotykiem. To takie 2in1. Chcesz slider? Masz. Chcesz sam dotyk? OK.

A Diamond jest słaby... Tak pod względem technicznym jak i wyświetlacza jak i wyglądu.

darkgee - Sob Gru 05, 2009 13:13

A od kiedy Diamond jest SLIDEREM?? Bo z tego co mi wiadomo, to jest jedno bryłowy telefon z niewielkim (jak na dotykowce), bo 2,8" ekranem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group