To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - przedluzenie umowy z era - ktory telefon wybrac?

hellbike - Sob Lis 28, 2009 13:12

nokia 5530 to telefon muzyczny - a sluchanie muzyki to cos, do czego telefon napewno sluzyc mi nie bedzie.

do zestawienia dochodzi jeszcze nokia E63

ziomiwan - Sob Lis 28, 2009 17:37

Bardziej polecałbym Ci tego BlackBerry bo jeśli chodzi o telefonu tego typu to uwierz, ale niema sobie równych. Napewno będziesz z niego zadowolony.
UsmiechnijSie - Czw Gru 03, 2009 12:23

Od kilku dni w ofercie ery jest HTC Hero pod nazwą G2. Opcje w jakich można podpisać umowę nie są aż tak tragiczne, choć ery niepolecam to telefon ten jak najbardziej :)
OKAZJONEOPL - Czw Gru 03, 2009 21:10

Osobiście mam zaufanie do nokii i wydaje mi się,że model e63 bedzie trafiony. Nie zależy Ci na słuchaniu muzyki,a to jest bardziej biznesowy telefon,wiec długo bym się nie zastanawiał.
ziomiwan - Pią Gru 04, 2009 00:25

Nie wiem czy jakiś telefon jest bardziej nastawiony na biznes niż BlackBerry... A na pewno nokii pod żadnym pozorem nie można porównać z doskonałym telefonem jakim jest BlackBerry.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group